En iyi 3 yarış oyunu

En iyi 3 yarış oyunu

Yarış oyunu denince akla sayılı oyunlar gelir. Ancak sadece bazıları en iyileri olabilir. Sürüş hissi, adrenalini kanında hissetmek ve daha birçok etken işin içine giriyor.

Biz Oyunpat olarak zaman içinde sizlere türünün en iyisi olan oyunları listeliyoruz. Geçtiğimiz günlerde piksel grafikli oyunları listelemiştik sizler için hatırlarsanız. Bugünse en iyi 3 yarış oyununu sizler için listeledik.

En iyi 3 yarış oyunu

En iyi 3 yarış oyunu
En iyi 3 yarış oyunu

1. Forza Horizon 4

Turn 10 Studios ve Playground Games tarafından geliştirilen, Microsoft Studios tarafından da yayıncılığı yapılan Forza Horizon 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarında oynanılabilir durumdadır. Anlaşılacağı üzere Microsoft cephesine özel bir yarış oyunu Forza Horizon 4.

Bir bot, hatta bir jet ile bile yarışabileceğiniz Forza Horizon 4, Forza Horizon serisinin en yeni oyunu. Birçok oyuncu tarafından sevilen oyun, tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabiliyor.

En iyi 3 yarış oyunu
En iyi 3 yarış oyunu

2. Need for Speed Most Wanted

İşte bir efsane! Kimine göreyse Need for Speed serisinin en iyi oyunlarından, hatta en iyisi. Criterion Games tarafından geliştirilen Need for Speed oyunu Most Wanted, 11 Kasım 2005 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Tüm özellikleriyle gerçek bir yarış oyunu, eski neslin saatlerini harcadığı bir oyun.

Diğer yarışçıların arabalarını almak, polis arabalarını parçalamak, meydan okumaları geçmek, arabamızı modifiye etmek ve daha birçok şey, Need for Speed Most Wanted’ın unutulmaz bir oyun olduğunu gösteriyor.

En iyi 3 yarış oyunu
En iyi 3 yarış oyunu

3. Burnout Paradise

Burnout Paradise, Need for Speed Most Wanted ile aynı geliştirici tarafından, yani yine Criterion Games tarafından geliştirilmiş bir yarış oyunu. 22 Ocak 2008 tarihinde piyasaya sürüldü. PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 ve Microsoft Windows platformlarında oynanılabilir durumda olan oyun, birçok oyuncu tarafından seviliyor.

Evet bizden şimdilik bu kadar. İleride daha fazla liste ve daha yarış oyunu ile karşınızda olacağız efendim, kendinize iyi bakın! Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın! Ayrıca tüm listelerimize de şuradan ulaşabilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Middle-earth: Shadow of War Steam Aile Paylaşımı’nı desteklemiyor
%d blogcu bunu beğendi: