Epic Games

Epic Games Store’a arama motoru yeniliği

Epic Games, uzun zamandır merakla beklenen ve oyunculara sıkıntı olan oyun bulma sorununu çözüme kavuşturacak olan güncellemeyi gerçekleştirdi! Artık platformda bir arama motoru var!

Epic Games için arama motoru güncellemesi!

Uzun süre önce ilk çıkış yaptığı zamandan bu zamana kadar az oyuna sahip olduğu gerekçesiyle beraber arama motoru özelliğini her zaman erteleyen Epic Games, nihayetinde bu sorunla karşı karşıya gelince maalesef ki bahaneleri bir kenara bırakmak zorunda kaldı.

Sergey Galyonkin tarafından gerçekleştirilen açıklama içerisinde, Epic Games Store’un ilk çıkış yaptığı zaman 3 oyun bulundurduğunu ve ilerleyen süreçte de kısa vadede az oyun bulunacağından oyuncuların istedikleri oyunu kolaylıkla bulabileceğini ancak bu kadar uzun bir süre içerisinde çok fazla oyuna sahip oldukları gerekçesiyle bir site içi arama motoru eklentisinin şart olduğunu duyurdu.

Epic Games

 

Sonucunda ise topluluk problemleriyle beraber gündeme gelen Epic Games, bir sorundan daha kurtulmuş oldu.

Ayrıca Galyonkin, uzun vadede oyuncuları daha fazla rahatlatacak olan yeni eklentileri geliştirmeye devam ettiklerini ve bu eklentilerin belirli zaman aralıklarıyla beraber Epic Games Store’a entegre edileceğini açıklamaktan kaçınmadı!

Söylendiği üzere platform için birçok yeni eklentinin güncel halleriyle beraber entegre edilmesi için her birimiz dört gözle beklemekteyiz, bakalım ileri ki zamanda neler gerçekleşecek? Daha fazla oyun haberleri için takipte kalmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
ResetERA kullanıcıları, 2017’nin en iyi oyunlarını belirledi
%d blogcu bunu beğendi: