Epic Games Store sonraki ücretsiz oyunları Celeste ve Inside’dır

Sabırsızlar kulübü olarak 29 Ağustos'u beklemeliyiz.

Last updated:

Epic Games Store haftalık ücretsiz oyunlarını güncelledi ve önümüzdeki hafta iki güzel oyun geliyor. 29 Ağustos’tan itibaren, hem kendi türlerinin en iyi oyunları arasında yer alan, eleştirmenlerce beğenilen bağımsız yapımlar Celeste ve Inside indirilebilir olacak.

Gerçekten de, her iki bağımsız oyun da oldukça harikadır. Celeste, Metacritic üzerinde 88 puan almışken Inside ise 87 puan aldı. Bu birçok büyük AAA yapımdan onlarca kat daha iyi bir puandır.

Epic Games Store sonraki ücretsiz oyunları Celeste ve Inside’dır

Celeste, büyük bir dağa tırmanmaya çalışırken zihinsel sağlık sorunlarından muzdarip Madeline adlı genç bir kızın hareketli hikayesini anlatıyor ve hikayede ilerledikçe kendi iç şeytanlarıyla yüzleşiyor.

Inside ise gizemli bir distopya dünyasının pençelerinden kaçmaya çalışan bir çocuğun üzücü hikayesidir. Tamamen diyalogsuz bir oyun olduğu gibi, güçlü bir hikaye anlatımı, sizi oldukça etkileyecektir.

Bunlar kaçırılmaması gereken iki oyun. Ücretsiz oyun fırsatından yararlanmanız için tek ihtiyacınız olan, Epic Games Store’a kayıt olmak ve zamanı geldiğinde bu iki oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek!

Oyunları 29 Ağustos’ta buradan ücretsiz alabilirsiniz.

Tüm Epic Games Store haberlerine ise buradan erişebilirsiniz.

:: Celeste mi Inside mi ilginizi daha çok çekiyor?
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Fishing: Barents Sea inceleme