Epic Games

Epic Game Store, gelecek hafta ücretsiz vereceği oyunu açıkladı

Last updated:

Epic Games Store, yeni bir gelenek haline getirdiği oyunları haftalık olarak ücretsiz sunmaya devam ediyor.

Epic Games Store, bir sonraki bedava oyununu Giant Sparrow firmasına ait olan What Remains of Edith Finch olacağını açıkladı. Oyun, mağazadan 10-25 Ocak tarihleri ​​arasında ücretsiz olarak kullanım altına alınabilecek, ancak bir sonraki oyunun ne olacağı hakkında halen bir bilgi verilmedi.

Önceki iki ücretsiz oyunda olduğu gibi, Epic Games Store üzerinde de bir kez hediyenizi aldıysanız, sonsuza kadar onu kütüphanenizde saklayabiliyorsunuz. Bu fırsatı göz ardı etmeyip değerlendirmek gerek.

uygulamanın Aralık 2018’de piyasaya sürülmesinden bu yana zaten ücretsiz birkaç oyun verildi. Su altı hayatta kalma oyunu Subnautica, ilk olarak ücretsiz yayımlanan oyundu ve klasik 2010 platform oyuncusu olan Super Meat Boy, verilen hediyelerden biriydi. Verilen hediyelere sahip olmak için, uygulamaya sahip olmanız yeterli.

What Remains of Edith Finch ,şanssız bir ailenin kalbe dayanan bir hikayesini anlatan yaratıcı ve mekanik olarak oluşturulmuş bir oyundur. İlk olarak 2017 yılının Nisan ayında  Steam ve PS4 platformlarında yayımlandı daha sonra yalnızca üç ay sonra Xbox One platformuna geldi.

Epic Games firmasının Epic Games Store’u canlandırmak için oyunları hediye etmesi kullanıcılara çok iyi fırsatlar sundu. Mağaza ilk yılında her iki haftada bir oyun verecek.

Ve heyecanla beklenen The Walking Dead‘ serisinin kalan bölümleri ve final sezonu da dahil olmak üzere, Epic Games Store‘a geliyor.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
PlayStation Store
Mart Ayının En Çok İndirilen PlayStation Store Oyunları