Ethereal çıkış tarihi açıklandı!

Ethereal oyununun çıkış tarihi açıklandı

2019 Bağımsız oyunlar festivalinde seste mükemmellik dalına aday gösterilen Ethereal oyununun çıkış tarihi, geliştirici Nonsense Arts tarafından açıklandı. Oyun 7 Mart tarihinde çıkış yapacak!

Ethereal içerisindeki bulmacaları çözerek yeni stratejiler geliştir!

Bir Puzzle oyununa göre bu oyunun müziği, oyuncuları adeta bir film sahnesinde yeniden canlandırıyor. Hele ki bir yandan Ethereal içerisinde bulunan zorlu bulmacalar, bir yandan da oyunun müziğiyle beraber gerçeklik dışı bir oyun deneyimi yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz!

Ethereal, oyuncuların kendi bulunduğu harita içerisindeki özgürlüğü ile oyunculara adeta açık dünya tadı verecek,. Ayrıca oyun 4 farklı dünya içerisinden istediğiniz herhangi birinde etrafta dolaşmanıza imkan tanıyacak. karşınıza çıkan her yeni bulmacaya karşı stratejinizi geliştirerek yeni çözümler üretin,  sizleri zorlayacak bulmacalarla karşı karşıya gelmeye hazır olun, oyun; Steam, Humble Store ve itch.io’da yayımlanacak.  Daha fazla bilgi için geliştirici firmanın internet sitesini takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve daha fazlası için takipte kalmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Battlefield 5
Battlefield 5 Lightning Strikes güncellemesi için fragman yayımladı
%d blogcu bunu beğendi: