Eve: Rebirth Terror

Eve: Rebirth Terror, 25 Nisan’da Japonya’da yayımlanacak

Last updated:

Eve: Rebirth Terror oyunu, normalde 25 Nisan 2019’da yayımlanacak fakat oyun kısa süre önce Yodobashi Camrea’nın resmi sitesinde, yer almaya başladı.El Dia tarafından şu anlık resmi bir açıklama olmadığı için, oyunun çıkışı hakkında kesin bir tarih vermek biraz zor.

Orijinal oyunda görülen tüm komutlar modernleştirilerek geri döndü. Stres yapmamanız için ve daha pürüzsüz bir deneyim için sadece belirli durumlarda kullanışlı komutlar görüntülenecek. Oyuna yepyeni grafikler, illüstrasyonlar ve daha bir çok yeni sistem eklendi. Eve: Burst Error R versiyonunda eklenen ipucu modunu Eve: Rebirth Terror oyununda da görme imkanımız olacak. Yapımcıların açıklamalarına dayanarak oyun deneyiminin bir önceki oyundan daha iyi bir yere getirildiğini söyleyebiliriz.

Eve: Rebirth Terror

Eve: Rebirth Terror oyununun PS4 versiyonu, PS Vita, PC ve  Nintendo Switch için şu anda kullanılabilen bir PS4 Eve: Burst Error R portu ile çalışıyor.  Oyunda şu anlık bir DLC olmayacağı belirtiliyor, eğer eklenirse de oyunun ana menüsünden seçilebilecek.

Hem PS4 hem de PS VİTA’nın ilk baskılarında “Özel Resimler Koleksiyonu” bulunacak.

Eve: Rebirth Terror oyununun PS VİTA versiyonu, “ Mini-Episode Visual Novel” adlı yeni bir hikaye içerecek. Burada da bir DLC kodu veya bir disk gereksinimi duymadan ana menüden seçilebilecek.

Daha Fazla İçerik
Fortnite
Fortnite v8.01 Yama Notları