Eylül ayı Xbox Games with Gold oyunları açıklandı

Microsoft, Eylül ayında Games with Gold'un bir parçası olacak 4 oyunu duyurdu.

Hitman’in ilk sezonu, We Were Here, Earth Defense Force 2025 ve Tekken Tag Tournament 2 Eylül ayında Xbox Live Gold aboneleri için ücretsiz olacak.

Xbox Live Gold, aylık 59 TL’ye alınabilen bir Xbox aboneliğidir. Gold ile Xbox’da çevrimiçi olarak oynayabilir, her ay 2 ila 4 arası oyuna ücretsiz olarak sahip olabilir ve mağazada %50 ila %75 arası indirimler kazanabilirsiniz.

  • Hitman: İlk Sezonun Tamamı (1 Eylül ile 30 Eylül arasında ve Xbox One için geçerlidir): Suikastçilerin dünyasına adım atın. Güçlü hedefleri ortadan kaldırın ve dünyanın en iyi suikastçisi olan Ajan 47 olarak her gün ününüze ün katın.
  • We Were Here (16 Eylül ile 15 Ekim arasında ve Xbox One için geçerlidir): Terk edilmiş bir kaleden kaçmalısınız. Bir arkadaşınızla veya bir yabancıyla iş birliği yapın ve zorlu bulmacaların üstesinden gelin.
  • Earth Defense Force 2025 (1 Eylül ile 15 Eylül arasında ve Xbox One & Xbox 360 için geçerlidir): İnsanlığını savunmak zorundasınız. Uzaylı istilasından sonra 8 yıl geçmiştir ve bu 8 yıllık barış ile refahtan sonra, yıkım bir kez daha kapıyı çalar…
  • Tekken Tag Tournament 2 (16 Eylül ile 30 Eylül arasında ve Xbox One & Xbox 360 için geçerlidir): Dünyadaki en iyi dövüşçüler, en vahşi hareketleriyle savaşmak için geri döndüler. Sağlam bir oynanış ve en sevdiğiniz karakterlerden oluşan geniş bir karakter yelpazesiyle, zafere ulaşın.

Xbox Live Gold resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm Xbox Live Gold haberlerine buradan erişebilirsiniz.

:: Peki ya siz Gold üyesi misiniz?
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
İngiltere’nin en iyi 10 PlayStation 4 oyun grafiği açıklandı