Fable Fortune bu hafta erken erişimden çıkıyor

Fable’ın evrene dayanan kart oyunu olan Fable Fortune, geçen yıl Xbox One ve PC’de Early Access ve Xbox One Game Preview’ı buldu. O zamandan beri Flaming Fowl Studios ve Mediatonic’deki geliştiriciler oyuna denge ve içerik eklemeye devam ediyor. Bugün, oyunun tüm platformlarda Erken Erişim’den ayrıldığını ve 22 Şubat’ta 1.0 hit güncellemesi ile oynamakta özgür olacağını duyurdular.

İçerik her an oyun için yavaşlamayacak. Bu güncelleme, geliştiriciler resmi olarak oyun başlattıklarında ayrıntı vermeyi vaat ettikleri yeni içerikle birlikte tonlarca istikrar ve denge düzeltmesi ile geliyor. Erken Erişim’de oyuna girenlerin de farkına varılıyor ve şu andan itibaren gerçekleşen özel bir Yol to Release giriş konusu da bulunmakta.

Fable Fortune

 

Fable Fortune bu hafta erken erişimden çıkıyor

Bugün saat 14: 00’de ve yarın arasında oturum açan oyuncular Fancy Crazy Cat Lady kartını alacak. 20 Şubat’ta, giriş yapanlara özel kartlar gelecek. Son olarak, 21 Şubat çıkışından önceki gün giriş yaparak oyunculara Fancy Bloody Augur kartı verilecek. Bunların hepsi oldukça güçlü kartlar. Oyunu serbest bıraktıktan sonra daha iyi kartlara erişim öncesi oynamayı destekleyen kişilere veriliyor.

Fable Fortune, şu anda PC ve Xbox One’da 14.99 USD karşılığında Early Access’de mevcut. Ancak 22 Şubat’ta sözü geçen platformlarda ücretsiz oynanacak bir oynanmaya başlayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Uurnog Uurnlimited Nintendo Switch’e geliyor