Fallout 76

Fallout 76 için 1.0.6.0 güncellemesi yayımlandı

Last updated:

Geliştiricisi Bethesda olan Fallout 76 için başka bir güncelleme yayımlandı. 1.0.6.0 güncellemesini  PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında deneyebilirsiniz. Güncelleme ile birlikte oyunun ince ayarlarını ve hata düzeltmelerini düzeltiliyor. 1.0.6.0, konsollarda yaklaşık 4,5 GB, PC platformlarında 3,5 GB boyutundadır.

Diğer şeylerin yanı sıra, Bethesda bir kez daha oyuncuların maksimum zula büyüklüğünü arttırdı. Ek olarak, Bethesda oyunun aranma sisteminde birkaç değişiklik yaptı. Aranmanız için başka bir oyuncunun kampı veya atölyesindeki nesneleri tamamen imha etmeniz gerekiyor. Geliştirici, bu değişikliğin “kaza suçlarının azaltması gerektiğini” açıkladı.

Fallout 76 için 1.0.6.0 güncellemesi yayımlandı

Bethesda, “Scorchbeast Sonic Screams” arasındaki süreyi arttırdı ve oyunculara saldırılar arasında biraz daha uzun bir süre erteleme yaptı, ayrıca  canavarlarla ilgili geri bildirimlerin “çok” olduğunu ve onlara daha fazla denge ayarlamaları yapmayı planladığını açıkladı. Bethesda‘nın internet sitesinden tüm güncelleme notlarını okuyabilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Daha Fazla İçerik
Nintendo Switch 2017 yılı içerisinde 10 milyon satış yaptı