Fallout 76

Fallout 76 etkinlikleri 2019’un ilk çeyreğinde başlayacak

Bethesda Softworks, Fallout 76 için yapılması planlanan oyun içi etkinliklerin, önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde başlayacağını doğruladı. Bir hafta içerisinde bir sürü grup için etkinlikler yapılacağı ve bunun dışında sadece bir hafta ile kalmayıp daha başka şeylerin de yapılacağını söyledi, ancak daha başka şeyler olarak ne kasıt ettikleri konusunda bir açıklamada bulunmadı.

Ayrıca, Bethesda Softworks bu konuda “2019’un ilk çeyreğinde başlayarak bir hafta sürecek olan bu etkinlikleri sizlere duyurmaktan heyecan duyuyoruz, ve elimizden geldiğince böyle etkinlikler yapmaya devam edeceğiz” Diyerek sözlerine noktayı koydu.

Fallout 76

İlk çıkışından bu yana kötü bir tepki çeken Fallout 76 için firma, bu konuda üzgün olduklarını, sorunlar ile ellerinden geldiği kadar uğraşıp düzelteceklerini, ve oyunculara güzel bir oyun deneyimi için daha çok içerik ekleyip, güncelleme getirip, aktif bir şekilde etkinlik yapmaya çalışacaklarını belirtti. Tabi ki aktif bir şekilde etkinlik yapacaklarını belirten Bethesda’nın ne kadar aktif olacağı konusu tartışılır. Çünkü bize kalırsa oyuncular etkinlik değil de,  Fallout 76 için oyunda  bulunan bugların fixlenmesini, ve oyunun artık kötü yorum almaması için Bethesda Softworks firmasının ellerinden geleni yapmasını istiyor, yani istiyoruz desek daha mantıklı olur.

Bilakis ki, Bethesda Softworks son zamanlarda aldığı kötü yorumlar nedeniyle güzel kararlar almaya başladı gibi gözüküyor, umarız ki kısa zaman içerisinde güzel bir güncelleme yayımlanır, hem böylelikle hem oyunda bulunan hatalar azalır, hem de oyuncular güzel bir oyun deneyimine sahip olurlar, sonuçta Bethesda çok köklü bir RPG firması, hatta Bethesda Softworks için dünyanın gelmiş geçmiş en iyi RPG serilerine imza atan bir firma denebilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Endless Space 2
Endless Space 2 bu hafta sonu için ücretsiz!