Fallout 76

Fallout 76 taraftarları oyuna ‘pay to win’ ögeleri eklendiği için mutsuz

Bethesda yaptığı hamleler ile tepki toplamaya devam ediyor

Last updated:

Fallout 76 oyuncuları, yeni bir tamir kiti sistemi için Bethesda’ya sert ifadeler kullandı. Bazı oyuncular Bethesda’nın pay to win ögelerini içermeyeceğine dair sözlerini tutmadıklarından dolayı sitem ediyor.

Yama 8’i takip eden haftalarda piyasaya sürülmesi planlanan iki tip Tamir Kiti mevcut olacak: temel ve geliştirilmiş. Bethesda’nın söylediğine göre, geliştirilmiş kit ” çeşitli oyun içi içerik türlerini alırken ücretsiz olarak size vermeyi planladığımız nadir ürünlerdir,” “Satın aldığınızda size verilen görevleri yaparak  ve Atomic Shop’u kullanarak ögelerin kilidini ücretsiz açabilirsiniz .”

Bethesda kitleri tanıtırken “Fallout 76 topluluğundan tonlarca geri bildirim ve öneri okuduk ve tamir takımları oyuncuların istediği popüler bir istekti,” dedi. “Hem oyun içi hem de Atomic Shop’da bunlarla yeni bir şeyler deneyebileceğimizi hissettik. Geleceğe bakarken, topluluğa yönelik diğer fikirleri getirebileceğimiz yolları araştırıyoruz.”

“Tamir Takımları bunun gibi bir yardımcı programdaki ilk girişimidir ve geri bildiriminize dayanarak ayarlamalar yapmayı planlıyoruz.”

Bethesda açıklamalarında bunları söylüyor lakin Reddit gibi forumlarda insanlar oyuna yeni eklenen bu şeylerin oyunu pay to win hale getireceğini düşünüyor. Zaten Fallout 76 ile oyunculara istenilen şey tam olarak verilemediği için oyuncular bu durumdan endişe duyuyorlar.

Fallout 76

Bazı popüler oyuncular Atomic Shop’da doğrudan oyunu etkileyen bir içerik satma fikrinden hiç hoşlanmadıklarını belirttiler , oyuncular ücretli bir oyuna bu tarz içeriklerin eklenmesi normal olabilir ama biz zaten Fallout 76 için bir fiyat ödedik diye sitem ettiler.

Fallout 76 ‘ya önümüzdeki günlerde gelecek yamalarla Bethesda’nın nasıl bir şey yapmayı planladığını hep birlikte göreceğiz.

:Sizce Bethesda bu tarz hamleler yaparak iyi mi yapıyor?

 

En güncel oyun hablerine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
PlayStation 2
PlayStation 2, 19. yıl dönümünü kutluyor