Fallout 76

Eski Fallout oyunları, 2018 yılının Fallout 76 oyuncuları için hediye ediliyor

Last updated:

Bethesda, bu ay Fallout 76 oyunu için iki yeni güncelleme hazırlıyor.

14 Ocak tarihinde ortaya çıkacak bu yamaların neler içereceği konusunda pek bilgiye sahip olmasak bile (çoğunlukla böcek düzeltmeleri ve ezilmiş istismarlar, bu hafta ki Inside The Vault yayınına göre) , şu anda erişebileceğiniz bazı Fallout güzellikleri var. Eğer 2018 yılında bir kez bile olsa Fallout 76 oynadıysanız (tam sürüm, yani sadece beta değil), bugün Bethesda uygulamasını kullanabilir ve Fallout, Fallout 2 ve Fallout Tactics: Brotherhood of Steel‘i ücretsiz alabilirsiniz.

2018’in Fallout 76 oyuncuları için ücretsiz olan Fallout Klasik Koleksiyonu ilk olarak Aralık ayında açıklandı, ve oyunlar şu anda platformlarda mevcut.

İndirmek ve oynatmak için aşağıdaki talimatları uygulamanız yeterlidir:

  • PC platformu için Bethesda Launcher‘ı indirin ve çalıştırın.
  • Bethesda.net‘te hesap kimlik bilgilerinizle oturum açın.
  • Fallout Klasik Koleksiyon başlıklarını Oyunlar menüsünden yükleyin.

Bu fırsat mutlaka değerlendirilmeli. Geçtiğimiz yıldan beri yapılan bu güzel fırsatlar kullanıcıları oldukça memnun etmişti. Kim bilir ki, belki de Bethesda şirketi, Fallout 76 oyununun çıkışı üzerinde yaşadığı sıkıntıları bu yönde gidermeye çalışıyordur ki, bizce Bethesda ne yapacağını gayet iyi biliyor, fazladan bir kaç oyunu ücretsiz vermek oyuncuların morallerini kesinlikle düzeltebilir!

Daha Fazla İçerik
Epic Games Store
Epic Games Store oyun fiyatlarında düzenlemeler yapıyor