Far Cry 5 için yepyeni bir fragman yayımlandı

Mart 2018’de piyasaya çıkması planlanan Far Cry 5‘in, oyunun serbest bırakılmasıyla beraber Ubisoft, oyun pazarlamacılığı ile aktif hale gelerek vahşi hayat ve daha fazlasıyla beraber oyun karakterleri, co-op opsiyonunu içeren yeni bir Far Cry 5 fragmanı topladı.

Far Cry 5′in bu fragmanında Creative Director Dan Hay ve Ortak Yapımcı olan Philippe Fournier, oyunun farklı yönlerini ele almakta ve bize karakterler, co-op, vahşi yaşam yanında daha da fazlası hakkında bazı yeni ayrıntılar sunmakta.

Far Cry 5’in yeni fragmanı karakterler ve vahşi doğa hakkında bilgi veriyor

Üstelik Ubisoft, stüdyonun oyunun “Eğitim Günü” gibi hissetmesini istemekte olduğunu ve oyunun baş karakterinin ortalama bir Joe olmayacağını, fakat babaya karşı bir emir desteği olarak katılabilecek genç bir vekil olacağını dile getirdi.

Far Cry 5

Ayrıca, Ubisoft, balıkçı mini-oyununun zaten “hayranın gözdesi” haline geldiğini de ortaya koydu. Anlatım direktörü Jean-Sebastien Decant’a göre, Far Cry 5‘de balık tutma yan faaliyetleri, çeşitli olaylar esnasında sergilendiğinde çok beğendikçe zaten bir “hayranın favori” haline geldi.

bunun nedeni ise oraya gidildiğinde görüldü, balık tutmak çok ilgi çekmekte. Örneğin, oynanabilecek bir sinek balıkçılığı mini gamesi var. Oyunu farklı yerlerde sunulduğunda bu zaten hayranı olduğumuz bir favori. İnsanlar, en büyük balıkları kimin alacağı konusunda büyük bir yarışa başladı.

Bunun yanında, oyun, oyuncuların karakterlerini istenilen şekilde yaratabilme ve tam karakter özelleştirme özelliğine sahip olacak. Oyuncular oyuna başlamadan önce cinsiyeti seçip görünümünü de ayarlayabilecektir.

Ayrıca, oyun herhangi bir yerel kooperatife sahip olmamakla beraber oyuncular sadece çevrimiçi işbirliği yapabilecekler. Bununla beraber bu kararın arkasında hiçbir sebep bulunmadığı gibi Ubisoft’un gelecekte yerel işbirliğini içerebileceği umuduna da varıldı.

Far Cry 5, PC, Xbox One ve PlayStation 4 için Ubisoft’ta geliştirilen birinci kişinin bir aksiyon oyuncusu olması ve 27 Mart, 2018 tarihinde piyasaya sürülmesi beklenmekte.

Ayrıca Forza Horizon 3, güncellemesiyle Xbox One X’e destek veriyor, daha fazla bilgi için yazımıza da göz atabilirsiniz. Ek olarak bizlerif Facebook, İnstagram ve Twitter platformlarından takip edebilir, haberlere en güncel şekilde ulaşabilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Anthem
Anthem oyuncularına para iadesi yapılıyor