Far Cry New Dawn

Far Cry New Dawn Amazon’da ortaya çıktı!

Far Cry New Dawn‘ın varlığını resmi olarak onaylamak için Game Awards‘a katılmadılar. Şov başlamadan yaklaşık bir saat önce Far Cry New Dawn için bir Amazon sayfası ortaya çıktı ve bugün erken saatlerde bir kapak görseli ve ekran görüntüleri yayımlandı. Yeni ekran görüntüleri, oyun bilgisi ve bir fiyatla Amazon’un listesi yayımlandı.

Far Cry New Dawn Amazon’da görüldü

Yeni Amazon listesi ekran görüntüleri, eski silahları keşfetmeye, hayatta kalmaya ve yeniden konumlandırmaya vurgu yapıyor. Aslında, Amazon‘un listelemesi, oyunun Fallout 76’ya çok benzediğini gösteriyor. Far Cry New Dawn kıyamet sonrası bir dünyada gerçekleşmekle kalmıyor, aynı zamanda oyunculara bir arkadaşın yanında savaşmak için kolları kaldırmak gibi şeyler yapmasını istiyor. çevrimiçi işbirliği içinde, “ev üssünüzü oluşturun ve tüm yeni özelliklerin kilidini açtığınızda bunları yükseltmek için uzmanları işe alın.” mantığıyla yürüyor. Ayrıca, Amazon listeleme, Far Cry New Dawn‘ın Far Cry hikayesinin devamı olduğunu onayladı. Sayfa 5’e göre Cry 5, “Hope County’de ve ülke çapında yeni yerlere girişken düşmanlarınızla savaşın.” Far Cry 5’ten bir bilgi daha, Hope County, Far Cry 5’in yer aldığı kurgusal Montana bölgesidir.

Far Cry New Dawn

Far Cry New Dawn, bu yılki Far Cry 5’in devamı olarak gelecektir. Otoriter kültüre ait bir despottan korkanlar genellikle uzun bir nükleer kış mevsimi boyunca el ele yaşamaya çalışırlar. Ubisoft geçmişte politik söylemden uzak durmaya çalışsa da (bildiğiniz gibi, aslında politik olmakla birlikte), Far Cry New Dawn‘ın Far Cry 5’in yol açtığı tüm vuruşlar için tetiği çekmeye hazır olduğu görülüyor.

Amazon şu anda standart bir sürüm ve bir lüks baskı olan Far Cry New Dawn‘ın iki farklı versiyonunu listeliyor. Standart sürüm sadece Far Cry New Dawn‘un temel oyununa erişim sağlarken (bu her neyse), oyunun lüks sürümü oyunculara Hurk Legacy paketi, Knight Pack, “Blast-Off” Rat4 Skin ve Retro Sci’yi verir. Umarım, Game Awards bittiğinde, bunun ne anlama geldiğini gerçekten öğrenebiliriz.

Burada listelenen Far Cry New Dawn‘ın Amazon sayfasını kontrol edebilirsiniz. Şu anda oyun, yarın çıkış tarihi ile birlikte Xbox One ve PlayStation 4 için 39.99 USD olarak listeleniyor. Tabii ki, Ubisoft‘tan direkt olarak duyana kadar Amazon’un fiyatını ve yayımlanma tarihini çok fazla dikkate almamak gerekiyor.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Sekiro: Shadows Die Twice Sistem Gereksinimleri
%d blogcu bunu beğendi: