Farming Simulator 19

Farming Simulator 19 satışları, 2 milyonu geçti

Last updated:

Fransız yayıncı Focus Home Interactive yıllık kazançını açıkladı ve son 12 yılda 143 milyon ABD doları değerinde olan açıkça efsane bir 12 ay geçirdi. En büyük hitleri iki milyondan fazla kopya sattığı Farming Simulator 19 oldu. Yılın başında belirttiğimiz gibi, geliştirici Giants Software 250.000 € ‘luk ödül havuzuyla bir espor ligine başladı ve büyük finali FarmCon 20’de gerçekleşecek.

Farming Simulator 19, 19 Kasım 2018 tarihinde Focus Home Interactive tarafından piyasaya sürüldü. GIANTS Software tarafından geliştirilen bu oyun; PC, Xbox One, PS4 platformlarının yanı sıra mobil platformlarda da piyasaya sürüldü.

Dontnod’un orjinali olan ama aynı zamanda hafifçe sarsıntılı Viktorya dönemi RPG’si olan Vampyr, bir milyondan fazla sattı. Dontnod, Focus Home Interactive ile olan sözleşmesini yeniledi ve görünüşe göre Vampyr’ın bir dizisi ile karşılaşacağız.

Tüm bu oyun haberleri içeriklerin yanı sıra, aktif bir şekilde oyuncularla muhabbetler kurabileceğiniz, yeni oyun arkadaşlıkları edinebileceğiniz Oyunpat resmi Discord sunucumuza sizleri de bekleriz. Discord sunucumuza hemen buraya tıklayarak katılabilirsiniz.

:: Farming Simulator 19’un, buram buram RPG kokan Vampyr’dan daha çok satması ile ilgili düşünceleriniz neler?
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Life is Strange 2
Life is Strange 2: 2. Bölüm için yeni bir fragman geldi