Legrand Legacy: Tale of the Fatebounds

Legrand Legacy: Tale of the Fatebounds Nintendo Switch’e geliyor

2018 yılının ocak ayında Legrand Legacy: Tale of the Fatebounds oyununun 2018 yılı içerisinde Nintendo Switch platformuna geleceği haberleri yayımlanmıştı. Ancak, yalnızca 24 Ocak 2018 tarihinde PC platformunda piyasaya sürüldü. Aylar geçti fakat oyun Nintendo Switch platformuna gelmedi, ancak bugün yayınlanan bir basın açıklamasında, oyunun bu ay içerisinde Nintendo Switch platformuna ekleneceği doğrulandı.

Legrand Legacy: Tale of the Fatebounds  oyunu için bugün ayrıca, aşağıda yer alan ve Nintendo Switch‘in bulunduğu oyunun gösterimini gösteren yeni bir video yayımlandı.

oyunun elle çizilmiş dünyasının hikayesi ve dünyaya kime güveneceğinize karar verirken  bunun yanı sıra  dövüşlere katılabilirsiniz.

Taktik oyunların yanı sıra mini oyunlar, yan görevler ve kalenizi yeniden inşa edeceksiniz. Ayrıca, tercih ettiğiniz savaş oluşumunu belirlerken ve eşyalarınızı ve büyülerini yapılandırırken, silahlarınızı da oluşturabilecek ve güçlendirme imkanınız olacak.

Oyun hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse şöyle;

SEMISOFT firması tarafından geliştirilen oyun, rol yapma, strateji gibi kategorilerde, 24 Oca 2018 tarihinde PC platformu için çıkış yaptı, oyunda kendi kararlarınızı kendiniz veriyor, bir nevi kendi senaryonuzu kendiniz oluşturuyor ve kendi kararlarınız ile senaryonuza yön verip, karışınıza ileride neler çıkacağını da kendiniz seçiyorsunuz. firma, bu oyun ile 2018 yılında kendi ismini duyurmayı başardı, bakalım ileride firma karşımıza ne gibi oyunlar çıkartacak, beklemedeyiz!

Oyun, 24 Ocak tarihinde Nintendo Switch, Xbox One ve PS4 platformlarında çıkış yapacak, PC sürümü şuan mevcut.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Ace Combat 7: Skies Unknown
Ace Combat 7: Skies Unknown oyununun CO-OP modu ve Ayrıntıları
%d blogcu bunu beğendi: