Fear the Wolves

Fear the Wolves güncellemesine ait tüm detaylar

Last updated:

Fear the Wolves, kıyamet sonrası Battle Royale için Duo’s Vaulting ve daha fazlasını oyuna ekliyor.

Vostok Games firmasının FPS Battle Royale ünvanı için Fear the Wolves oyununa, dün oyuncuların deneyimini geliştiren ve eşleştirme işlerini değiştirme biçimini değiştiren yeni bir güncelleme yayımladığı duyuruldu. Unified ismi ile bilinen güncelleme PC platformu için yayımlandı. Yama, sıraların daha hızlı gitmesini ve daha yoğun bir şekilde oynamasını sağlayarak oyuncunun deneyimini geliştirmeyi amaç ediniyor, acaba Yapımcıların yayımladığı bu güncelleme oyuncuları tatmin edecek mi?

Oyunların yeni eşleştirme varsayılanı artık Solo’nun aksine Duo olarak güncellendi. Ayrıca herkesi aynı eşleştirme havuzuna sokuyor, yani aynı eşleştirme  havuzunda tüm oyuncular ile oynayabiliyorsunuz. Eğer yalnız oynamak isterseniz, halen bir maça katılabilirsiniz, ancak kendini bir ikiliye karşı bulabilirsin ve potansiyel olarak sayıca üstün olabilirsin, ama daha çok ganimet alma şansın var.

Ek olarak Fear the Wolves oyununun yeni güncellemesi aynı zamanda yeni bir dağıtım aşaması ile devam edecek olan elden geçirilmiş bir onboarding deneyimi sunuyor. Bu, yeni oyuncuları Kurtuluş Korkusu içine sokmak için bağlamsal ipuçları ve oyun içi bir kullanıcı arayüzü ekleyecektir . Takımlar için artık sesli taktik de var ve daha fazla taktik yaklaşıma izin veriyor ve dış sesli sohbet sistemine duyulan ihtiyacı ortadan kaldırıyor.

Oyuncular, birbirlerini öldürme niyetiyle haritaya atlarken, dünya dinamik bir gündüz döngüsünden geçerken, öfkeli kurtlar ve mutasyona uğramış yaratıklarla da karşılaşacaklar. Ayrıca havanın oyunculara karşı nasıl çalışması gerektiğini gösterdiler.

Bu yıl başlığın tamamen PC için piyasaya sürülmesini planlarken, konsol sürümlerinde sessiz kaldığını belirtiyor. Hangi konsolda lansman yapacakları konusunda özel bir bilgi yoktu, ancak 2019’da gelecekleri zaten tahmin ediliyordu.

Fear the Wolves bu yıl PC  platformu için tamamen başlamayı planlıyor.

Oyuna, Steam platformu üzerinde 57.00 Türk Lirası karşılığında sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Halo 5, Xbox One’da sınırlı bir süre için ücretsiz