FIFA 19, Xbox 360 ve PlayStation 3 platformları için piyasaya sürülmeyebilir

Küçüklüğümüzde bizleri bilgisayarın başından kaldırmayan ve geliştiricisi Electronic Arts olan bu efsane oyun FIFA 19 Xbox 360 ve Playstation 4 platformları için piyasaya sürülmeyebilir. FIFA’nın eski oyunlarında aslında uzun zamandır PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için piyasaya sürüyordu.

Hatta FIFA 18 Nintendo Switch için bile piyasaya sürmüştü. Fakat yeni gelecek oyun bakıldığında, maalesef nesil konsolların artık desteklenmeyeceği düşünülüyor. Bunun sebebi ise aslında FIFA serisinin son oyununun satış rakamlarının az olduğu için piyasaya sürülmeyebilir.

FIFA 19

FIFA 19, Xbox 360 ve PlayStation 3 platformları için piyasaya sürülmeyebilir

Bu oyun Xbox 360 ve PlayStation 3 platformlarına sürülmeyebilir fakat aslında bu tam bir doğru bilgi değil. Yani demek istediğim daha net bir cevap şimdilik yok. Asıl net cevabı oyun piyasaya sürüldüğünde göreceğiz. Bu sadece bir tahmin.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın. Bu oyunun geliştiricisi olan Electronic Arts ile ilgili daha fazla bilgi öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Dreams
PlayStation 4’ün çıkmasıyla duyurulan Dreams nihayet yayımlanıyor!
%d blogcu bunu beğendi: