Final Fantasy 14

Final Fantasy 14 oyunu Twitch Prime’da ücretsiz!

Geliştiricisi Square Enix ve tasarımcısı Hiromichi Tanaka olan Final Fantasy 14 oyunu Twitch Prime üzerinde ücretsiz oldu. Oyuna Şubat ayının sonuna kadar ücretsiz bir şekilde sahip olma şansınız var. Eğer bir Twitch veya Amazon Prime abonesiyseniz bu fırsatı kaçırmamanızı öneririm.

Şu andan itibaren 3 Mayıs tarihine kadar Twitch Prime kullanıcıları PC sürümü olan Final Fantasy 14: Starter Edition‘ı ücretsiz olarak indirebilirler. Starter Edition, kullanıcıların seviye 50’ye kadar oynamasına izin veren oyunu ve oyunun ücretsiz 30 günlük bir aboneliğini içeriyor.

Final Fantasy 14 oyunu Twitch Prime’da ücretsiz!

Diğer Twitch Prime oyunlarında olduğu gibi, Final Fantasy 14: Starter Edition sonsuza dek saklamak için sizin olacak, ancak ücretsiz 30 günlük süre sona erdiğinde oynamaya devam etmek için abone olmanız gerekiyor.

Ayrıca Square Enix, kısa süre önce Final Fantasy 14‘ün bir sonraki geliştirilmiş hali olan Shadowbringers‘ın PlayStation 4 ve PC platformları için 2 Temmuz‘da piyasaya sürüleceğini doğruladı. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Daha Fazla İçerik
destiny2-oyunpat-1
Destiny 2 için haftaya uzun süreli bir bakım duyuruldu