Final Fantasy 15

Final Fantasy 15 son DLC’sinin çıkış tarihi açıklandı

Geliştiricisi Square Enix, XPEC Entertainment, HexaDrive, Streamline Studios ve Umbra olan Final Fantasy 15 DLC paketlerinin sonuncusu olan Ardyn, 26 Mart gününde bizlerle olacak. Square Enix, bu fragmanın tüm zamanların en uzun fragmanı olduğunu onayladı. Aslında teknik olarak baktığımızda bir fragman değil, bir fragmana bağlı daha hareketli bir prolog olduğunu görebiliyoruz ve kanlı kısıma gelmek biraz zamanınızı alıyor.

Final Fantasy 15 son DLC’sinin çıkış tarihi açıklandı

Oyun içi eylemi görmek istiyorsanız 13:40 dakikasına gelebilirsiniz. Ardyn‘de Ifrit olarak oynuyorsunuz ve bu ateşli çağrının oyundaki kısa finalinin dışında bir görünüm kazandığını görebiliyoruz. Final Fantasy 15‘teki ana hikayenin olaylarından önce belirlenen bu DLC, oyunun son DLC’si olacak.

Final Fantasy 15 PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında oynanılabilen “Aksiyon Rol Yapma” oyunudur. Final Fantasy 15‘i %88 oranında kullanıcı beğendi. Serinin 15. bölümüdür ve 29 Kasım 2016’da tüm dünya için çıkışını yapmıştır. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
2017 yılının en iyi PlayStation oyunları belirlendi!