Final Fantasy XV güncellemesi gecikecek

Last updated:
Final Fantasy XV’in çok oyunculu Genişlemesi biraz gecikmeli olarak kasım ayının başlarında gelecek ve fiyatı da küçük bir artış alacak.

Square Enix‘in bugün yaptığı basın açıklamasıyla Final Fantsy XV’‘nin çok oyunculu genişlemesinin küçük bir gecikme yaşayacağını duyurdu. Genişlemenin 31 Ekim’de indirilebilir olması gerekiyordu, ancak şimdi Kasım başında piyasaya çıkacak. Bunun nedeni, ekibin DLC içeriğinin son ayarlamaları üzerinde çalışmasıdır. Yakında yeni bir kesin çıkış tarihi açıklanacak.

Genişletme daha önce 1,500 yen artı vergi alındı, ancak şu an biraz daha fazla, 1,980 yen artı vergi, şuan ki kur’a göre 64 ₺ olarak çevrilebilir. Şu anda, bu artan fiyatın DLC’nin batı versiyonuna uygulanıp uygulanmayacağı bilinmiyor, ancak muhtemel.

Elbette, genişleme kartını satın alanlar daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmayacak ve DLC’yi piyasaya sürdüğü anda indirebilecek ve ek bir satın alma talebinde bulunulmayacak.

Genişlemeden daha fazlasını görmek isterseniz, Tokyo Game Show‘dan yeni oyun oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Birkaç hafta önce, baştaki Final Fantasy XV oyunun 2017’de sona eren orijinal planın ötesine geçen yeni içeriği de almaya devam edeceğini de öğrendik.

Final Fantasy XV şu anda PlayStation 4 ve Xbox One için mevcut ve 2018 başında PC için piyasaya çıkacak.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Grand Theft Auto 5 Redux eklentisinin yeni sürümü geldi