Fishing: Barents Sea inceleme

Last updated:

Misc Games tarafından geliştirilen Fishing: Barents Sea, 7 Şubat 2018 tarihi ile PC platformlarında yayımlandı. Steam üzerinde 31 TL’ye satılan oyun, şimdiden oyuncuların yeni gözdesi olmayı başardı.

Tek oyunculu olarak oynanabilen oyunun, 30 adet Steam başarımı bulunuyor. Güzel derecede grafik düzeyi ve Norveç’in engin denizinde sizleri güzel bir macera bekliyor.

Hadi hazırlanın, Norveç’in engin denizinde balıkçılık alanlarını bulmak için detaylı bir keşfe çıkıyoruz! Oyuna, büyükbabanızdan size miras kalan küçük tekneyle başlayın. Balık tutun ve yeteneklerinizi yükseltin. Yükseltmelerin yanı sıra yeni tekneler satın alın.

Fishing: Barents Sea oynamak için hazır mısınız?

Birbirinden farklı teknelerde, farklı balıkçılık ekipmanları ile birbirinden değişik balık türlerini yakalamaya çalışıyoruz. Balıkçılık konusunda her şeyi düzgün yapabilmek kolaydır ama usta balıkçı olmak, bak bu iş zor! Ama Fishing: Barents Sea ile marifetlerinizi gösterme vakti geldi.

Gerçekleştirilmiş kapı sensörleri ve TrawlEye gibi lisanslı Scanmar ekipmanlarını kullanarak teknenizde tam kontrol sağlayın. En büyük, en iyi balığı yakalamak için teknenizi yükseltin! Ancak belirlenmiş balıkçılık kotasını aşmamaya dikkat edin. Her yaptığınızın planını yapın ve ona göre yola çıkın.

Oyunda balık tutmadan önce, 20 yıllık hava durumu verileri, denizin su sıcaklığını ve hareket eden balık sürülerini öğrenmeniz gerekiyor. Endişelenmeyin, hepsi oyun içerisinde sistemlerde mevcut.

Limansız balıkçı oyunu olur mu? Sorusunu soruyorsanız, merak etmeyin limanımızda var, barımızda var. Teknenize mürettebat işe almak veya oyunun görevlerini kabul etmek için limanda bulunan bara uğrayabilirsiniz. Ayrıca limanda teknenizi onarabilir veya yükseltebilir, bankadan kredi çekebilir ya da balıkçı malzemeleri satın alabilirsiniz.

Kuzey Norveç’in eşsiz deniz manzarası ile işe koyulun! Sonar, radar ve GPS size yardım ederek balıkların olduğu bölgelere yönelin. Kazanç üstüne kazanç!

Oyunun özelliklerine de bakalım!

Oyunun sistem gereksinimlerine forumumuz üzerinden, buradan ulaşabilirsiniz. Resmi olarak belirtilen özellik listesi aşağıdaki şekildedir:

  • Harika bir açık dünya ortamı için Unreal™ 4 Engine
  • Gerçek Norveç manzaralarına dayanan devasa bir harita
  • Dinamik gün, gece ve ay döngüleri
  • Mevsimsel zaman etkileri ve değişen hava durumu
  • Oynanabilir altı gemi
  • Yarı gerçekçi balıkçılık yöntemleri – öğrenmesi kolay, ustalaşması zor
  • Avınızın davranışını etkileyen gelişmiş balık yapay zekâsı
  • Scanmar’ın lisanslı Catch Control sistemlerini ve resmi lisanslı Hermes trol teknesini içerir

Bence uzun bir maceraya hazırsanız oyunu satın almaya da hazır olmalısınız! Oyunun, Steam mağazasına ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli. Ayrıca oyun 14 Şubat tarihine kadar %10 indirimde!

Daha Fazla İçerik
Claymore Core
Asus ROG Claymore Core İnceleme