Flower

Flower artık PC üzerinden oynanılabiliyor

Last updated:

Flower, 12 Şubat 2009 yılında PlayStation 3 platformunda yayımlanmıştı. 2 gün önce Steam’de yayımlandı ve $6.99 fiyatıyla satılmaya başladı. Oyun, Steam dışında Epic Games mağazasında ve GOG üzerinde aynı fiyata satılıyor.

Oyuncular, rüzgarı çeşitli manzaralar boyunca kontrol ediyor ve çevresindeki çiçeklerle etkileşim haline geçiyor. Her seviyedeki hedefler ve yolculuk değişiyor. Oyuncular, “Basit Dokunmatik Ekran” veya “Hareket Sensörü” kontrollerini kullanarak daha fazla yaprak biriktirir ve ölü alanları geri almak için kullanırlar.

Flower artık PC üzerinden oynanılabiliyor

Oyundaki tüm hareketler PlayStation 3 kontrol cihazının “SIXAXIS” işlevselliği ile kontrol edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca PC sürümü, uyumlu donanıma sahip olanlar için 4K grafikler için de optimize edilmiştir.

Oyunu geliştiren şirket oyunun asıl amacının huzur ve rahatlatıcı bir oyun olmasının dışında daha heyecanlı ve sürükleyici olmasını istiyor. Steam’de oyunun yeni ekran görüntüleri yayımlandı, merak edenler oyunun sayfasına göz atabilirler. Flower’ı  Steam, GOG ve Epic Games mağazasından bulabilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Attack on Titan 2 ekran görüntüleri yayımlandı