For Honor hafta sonu bedava oynanabilecek

Last updated:

Ubisoft For Honor’un bu hafta sonu ücretsiz oynanabiliceğini açıkladı!

For Honor 4. sezonu hızla  yakaladığı için, Ubisoft, bedava oyun ile hafta sonu oyuncu çekmeyi planlıyor ve yeni gelenleri oynamaya ikna etmeyi umuyor.

For Honor İçin Ücretsiz Hafta sonu etkinliğini sitesinde duyurdu , aşağıda size ilgili platformdaki oyunu ne zaman ücretsiz oynayabileceğiniz zamanları listeledik.

  • Xbox one oyuncuları 8 Kasım 2017‘de ile Tsi 22:00‘da oynamaya başlayabilir. Ücretsiz Hafta Sonu 12 Kasım 2017‘de ile 22:00‘da sona eriyor.
  • PlayStation 4 ve PC oyuncuları 9 Kasım 2017‘de Tsi 19:00‘da oynamaya başlayabilir. Ücretsiz Hafta Sonu 12 Kasım 2017‘de 23:00‘da sona eriyor. Ayrıca, 7 Kasım 2017‘de 19:00‘da oyunu önceden yüklemeye başlayabilirsiniz.

Xbox oyuncularının ücretsiz oynama tarihinden önce oyunu ön yükleme seçeneği olacak gibi görünmüyor.

Ücretsiz Hafta sonu hiçbir şekilde For Honor İçin yeni değil ; Aslında sezon öncesi Hafta sonu serisi için biraz bir gelenek haline geliyor .  Daha da iyisi, Ubisoft oynamaktan keyif alırsanız, oyunda büyük oranda indirim yaparak % 60 ‘a varan oranda indirim yapabilir.

Tüm bunların haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Kasım ayı için “Kasım 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!” oyun haberimize göz atabilirsiniz. Ek olarak Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds 4K görüntüleri yayımlandı. Detaylar için “Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds için 4K görüntüler yayımlandı” oyun haberimize göz atmayı unutmayın.Ayrıca Steam’e gelen yeni dijital hediye kartları ile ilgili bilgi edinmek isterseniz de İşte karşınızda Steam’in yeni dijital hediye kartları yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Call of Duty: Ghosts 2
İnsanların dilinde Call of Duty: Ghosts 2 iddiaları dolaşıyor