For Honor

Steam’de 55 TL olan For Honor kısa süreliğine ücretsiz

Harika grafiklere sahip olan ve Ubisoft şirketinin en iyi oyunlarından biri olan For Honor kısa süreliğine ücretsiz olmuş durumda. Bu fırsatı kesinlikle kaçırmamanız gerekiyor diyebiliriz.

Her ne kadar grafikleri çok yüksek olsada oyunun oynanışı aşırı düşük kalıyor. Oynanışının zor olduğunu diyebiliriz. Fakat bu durum oyunun ücretsiz olsa bile indirilmeyeceği anlamına gelmez.

For Honor

Steam’de 55 TL olan For Honor kısa süreliğine ücretsiz

Eğer oynamak istiyorsanız kesinlikle tavsiye edebilirim. Bu oyunu da 18 Haziran 2018 tarihine kadar indirebilirsiniz. Aslında kısa değil bir sürü vaktiniz var. Bu oyunu indirmeyi sakın unutmayın derim. Ayrıca bilgisayarınız güçlüyse asla unutmayın.

Oyunu oynarken eğleneceğinizden eminim. Ayrıca oyunu kütüphanenize eklediğinizde kampanya bitse bile oyun sizin olacak ve dilediğinizde oynayabileceksiniz.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın. Bu oyun hakkında detaylıca bilgi edinebilmek ve bu oyunu ücretsiz indirebilmek için buraya tıklayabilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ve paylaştığımız gönderileri beğenerek sevginizi bize gösterebilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Xbox Live 64 milyon aktif kullanıcıya ulaştı
Xbox Live aylık 64 milyon aktif kullanıcıya ulaştı
%d blogcu bunu beğendi: