Fortnite 8.20 yama notları

Biraz lav da gelmiş sanki, sıcak!

Fortnite 8.20 yama notları
Fortnite 8.20 yama notları
Last updated:

Hey, bak! Yeni bir Fortnite yaması geldi. Ayrıca bu yama sağlıklı beslenmeyi de teşvik ediyor gibi gözüküyor. Birkaç meyve ve sebze! Zehirli oklar, hmm… Bu biraz korkutucu. Haritayı lavlarla kaplayan yeni bir oyun modu mu? Şey, yükseklere kaçmalıyım!

Fortnite 8.20 yama notları

Fortnite‘a zaman zaman yamalar geliyor bildiğiniz üzere. Bu popüler Battle Royale oyununun geliştiricisi ve yayıncısı Epic Games, oyununu güncel tutmaya dikkat ediyor ve ufak bile olsa yeni içerikler ekleyerek oyuncunun oyundan sıkılmamasını sağlıyor. İşte bugün de Fortnite 8.20 adında bir yama eklendi oyuna. Her ne kadar oyuna eklenen hamster topları kadar heyecanlı şeyler gelmese de yine de ilgi çekici ve güzel şeyler bizi bekliyor. Bu haberda başlıca gelenleri sizlere aktaracağız.

Öncelikle yeni bir Sınırlı Süreli Mod eklendi oyuna. Yerden Yüksek olarak adlandırılan bu modda, haritadaki volkanlardan lavlar fışkırıyor. Gittikçe her yeri lav kaplarken, hızlıca yağma yapmalı, iyi ekipmanlar edinmeli ve yerden olabildiğince yükseklere çıkmalısınız.

Fortnite 8.20 yama notları
Fortnite 8.20 yama notları

Bir diğer yenilik ise bubi tuzakları! Zehirli Ok Tuzakları ile rakiplerinizi onlar daha ne olduğunu anlamadan avlayabilirsiniz. Elbette, tuzakları nereye kurduğunuz da önemli. Kalabalık yerlere kurarak rakiplerinizi öldürme şansınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca nereye bastığınıza bundan sonra dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Tüm bunlara ek olarak bu yamada daha sağlıklı olmanızı sağlayacak bazı eşyalar eklendi. Mesela oyuna yeni eklenen biberden bir ısırık alırsanız canınız yenilenecek ve etrafta daha hızlı koşabileceksiniz. Muz yediğinizde canınız yenilenecek, hindistan cevizleriyse can veya kalkan kazanmanızı sağlıyor.

Ayrıca Kreatif ve Dünyayı Kurtar bölümleri için de birçok hoş yenilik eklendi. Tüm Fortnite 8.20 yama notlarını tamamen Türkçe bir şekilde burada bulabilirsiniz.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın!
Sevgiler,

Daha Fazla İçerik
Cities: Skylines
Cities: Skylines 6 milyon kopya satışına ulaştı