Fortnite: Battle Royale, konsollarda ve PC’de hızla büyüdü. Oyun çıkışından bu yana toplam 10 milyondan fazla oyuncuyu geçti.

Fornite’a çok kısa bir süre önce eklenen “Battle Royale” modu ile birlikte oyunun oyuncu sayısı tavan yaptı! Oyun çok kısa bir sürede 10 milyondan fazla kullanıcıya erişti. Herkesin dilinde ücretsiz Playerunknow’s Battlegorunds olarak gezinen oyun çok hızlı yayılıyor.

Counter Strike’ın en efsanevi haritası Dust 2 yeni görünümüyle ilgili yayımladığımız haberi görmen lazım! İLGİLİ YAZI

Epic Games, Fortnite: Battle Royale’in, iki hafta önce konsollar ve PC üzerinden piyasaya sürülmesinden bu yana 10 milyon oyuncu aştığını açıkladı. Free-to-play modu, kesinlikle ya oynamış ya da oynamayan oyuncuların ilgisini çekiyor. Oyunun tutmasındaki en büyük etken şüphesiz ki PlayerUnknown’s Battlegrounds deneyimini oyuncular ücretsiz olarak yaşıyor.

Fortnite: Battle Royale , PS4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülmüş durumda. Oyunu hemen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

mm

Abdullah KESKİN

2004 yılından bu yana oyunlarla ve teknolojiyle yakından ilgili olan Abdullah Keskin, 2011 yılından bu yana çeşitli projelerde yer almıştır. Şimdi ise oyun serüvenine Oyunpat'ta devam ediyor!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

HABER

Final Fantasy XV güncellemesi gecikecek

Square Enix'in bugün yaptığı basın açıklamasıyla Final Fantsy XV''nin çok oyunculu genişlemesinin küçük bir gecikme yaşayacağını duyurdu.

HABER

PlayStation 4 için Full Metal Panic duyuruldu

Fantasia Bunko Great Thanksgiving 2017'deki Tokyo Belle Salle Akihabara mekanında gerçekleşen bir sahne şovunda Bandai Namco, Full Metal Panic 'i duyurdu.

HABER

Destiny 2’nin yeni Nightfall Strike’ı yayımlanıyor

Güncelleme: Bungie, oyuncuların Exodus Crash ile yaşadığı sorunlar nedeniyle bu haftaki Nightfall Strike'ı değiştirdi.