Fortnite

Fortnite: Battle Royale 10 milyon oyuncuya ulaştı

Last updated:

Fortnite: Battle Royale, konsollarda ve PC’de hızla büyüdü. Oyun çıkışından bu yana toplam 10 milyondan fazla oyuncuyu geçti.

Fornite’a çok kısa bir süre önce eklenen “Battle Royale” modu ile birlikte oyunun oyuncu sayısı tavan yaptı! Oyun çok kısa bir sürede 10 milyondan fazla kullanıcıya erişti. Herkesin dilinde ücretsiz Playerunknow’s Battlegorunds olarak gezinen oyun çok hızlı yayılıyor.

[nlog_text_box layout=”horizontal”]Counter Strike’ın en efsanevi haritası Dust 2 yeni görünümüyle ilgili yayımladığımız haberi görmen lazım! [nlog_button text=”İLGİLİ YAZI” url=”https://oyunpat.com/efsanevi-counter-strike-haritasi-dust-2-yenileniyor/” fill=”true” color=”#141414″] [/nlog_text_box]

Epic Games, Fortnite: Battle Royale’in, iki hafta önce konsollar ve PC üzerinden piyasaya sürülmesinden bu yana 10 milyon oyuncu aştığını açıkladı. Free-to-play modu, kesinlikle ya oynamış ya da oynamayan oyuncuların ilgisini çekiyor. Oyunun tutmasındaki en büyük etken şüphesiz ki PlayerUnknown’s Battlegrounds deneyimini oyuncular ücretsiz olarak yaşıyor.

Fortnite: Battle Royale , PS4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülmüş durumda. Oyunu hemen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Yakuza 7 Release Date Announced