Playerunknow’s Battlegrounds tarzı Fortnite şimdi PC, Xbox One ve PlayStation 4’te!

Last updated:

PlayerUnknow’s Battlegrounds oyunu şu sıralar şüphesiz ki en çok oynanan oyunlar arasında. PlayerUnknow’s Battlegrounds’ın oyun modu olan Battle Royale modu geçtiğimiz haftalarda, Epic Games tarafından geliştirilen Fortnite için de duyurulmuştu. Bu oyun modunun ücretsiz olarak oynanabileceği de açıkça belirtilmişti. Ayrıca PlayerUnknow’s Battlegrounds geliştiricileri bundan hiç de memnun değiller.

Fortnite Piyasaya Sürüldü!

Geçtiğimiz cuma günü yapılan basın toplantısında PlayerUnknow’s Battlegrounds geliştiricileri Epic Games’ın Playerunknow’s Battlegorunds’ı birebir kopyaladıklarını belirttiler. Lakin tüm bunlara rağmen Fortnite Battle Royale bugün piyasaya sürüldü. ”Ücretsiz PUBG” olarak bahsedilen Fortnite’ı hemen buradan PC için indirebilirsiniz. Eğer bir Epic Games hesabınız yok ise hemen buradan bir Epic Games hesabı edinebilirsiniz.

Oyun sadece PC platformu için çıkmadı. PC platformunun yanı sıra PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için de oyun piyasaya sürüldü. Popüler hayatta kalma oyunlarında da olduğu gibi bu oyununda da 100 oyuncu büyük bir haritada mücadele verecek. Sona kalan kişi ise tahmin edeceğiniz gibi oyunun galibi olacak.

Oyunu PlayStation 4 için indirmek istiyorsanız buradan indirebilir, oyunu Xbox One için indirmek istiyorsanız da buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Ayrıca hemen aşağıdan da oyunun oynanış videosuna göz atabilirsiniz.

 

Daha Fazla İçerik
Record Holding, Fortnite Battle Royale’de Sahneyi Öldürüyor