Fortnite Dünya Kupası

Fortnite Dünya Kupası 2019 için 100 milyon dolarlık bütçe ayrıldı

Epic Games geçtiğimiz saatlerde Fortnite Dünya Kupası 2019 hakkında yeni açıklamalarda bulundu!  Fortnite Dünya Kupası hakkında yeni detaylar gelmeye başladı, Nisan ayı içerisinde gerçekleşecek olan Fortnite Dünya Kupası etkinliği için yapılan açıklamalar ise oyuncuları sevindirecek yönde oldu!

Fortnite Dünya Kupası

Fortnite Dünya Kupası Epic Games’in banka hesabını boşaltabilir!

Bu sene 16 Nisan tarihinde başlayarak ilk elemeleri gerçekleştirilecek olan Fortnite Dünya Kupası 2019 için 100 Milyon Dolarlık bir para ödülü ayrıldığı açıklandı. Ayrıca Dünya Kupasının ilk elemelerinin çevrim içi olarak gerçekleştirileceği ve her hafta 1 milyon dolarlık ödüllerin dağıtılacağı duyuruldu.  Daha sonraki aşamalarda 26-28 Haziran tarihleri arasında 100 solo oyuncuyla yapılacak bir Battle Royale, bundan sonra ise 50’şer kişiden iki takım olacak olan bir başka Battle Royale karşılaşmaları gerçekleştirilecek.

Bu açıklamaların yanı sıra Fortnite Dünya Kupası karşılaşmalarının birçoğunun New York’ta gerçekleştirileceği de açıklandı, ayrıca iki takımdan oluşan karşılaşmalarda 50.000$, solo karşılaşmalarda ise 3.000.000$’lık bir ödül olacağını da bildirmek isteriz.

Fortnite Dünya Kupası 16 Nisan tarihinde çevrim içi olarak ilk karşılaşmaların gerçekleştirilmesiyle başlayacak, daha sonraki süreçte sadece Battle Royale modunda değil, birçok Fortnite moduyla beraber yeni karşılaşmalar gerçekleştirilecek. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Killing Floor 2 ve Rising Storm 2: Vietnam bir süre ücretsiz
Killing Floor 2 ve Rising Storm 2: Vietnam bir süre ücretsiz
%d blogcu bunu beğendi: