Fortnite

İşte Karşınızda Fortnite gizli dans lokasyonları

Bildiğiniz üzere Fortnite, son yıllarda oynanan insanların ilgi odağı haline gelmiş, Epic games tarafından geliştirilmiş ve halen geliştirilmekte olan şu sıralar en iyi Battle Royale oyunlarından biridir demek yanlış olmaz.

Oyuna gelecek olan, Sezon 7 ile birlikte zaten bir çok içerik ekleneceğiniz her birimiz biliyoruz ki, bir de oyunda gizli dans lokasyonları mevcut, belli başlı görevleri bulunan bu dans lokasyonları sizlere oyunu bitirmekte şans sağlıyorlar, bu efsanevi yapımın bunun gibi içerikler barındırması da kesinlikle oyuncuları nasıl eğlendireceğini bildiğinin teminatıdır.

Son zamanlarda yaklaşan yılbaşı eğlenceleri dolayışından mıdır bilinmez, Fortnite oyunu da bu eğlenceden geri kalmamak için bir çok içerik ekliyor, oyunu güncelliyor, zaten son güncellemeleri bir önceki konuda bildirmiştik ki, bu konuda ise sizlere gizli dans lokasyonlarını bulup, harita üzerinden işaretleyip sunuyoruz.

Zaten bilinir ki, Fortnite Dance Challenge’lar gündeme oturan ve her insanın sevdiği danslardır, oyuna tamamen karikatür ve çizgi film gibi hava katan bu dansların da belli başlı görevleri var tabi ki.

Oyuncular 7 farklı işaretin önünde dans etmekle görevlendirilir, bu işaretler adanın etrafına dağılmış durumda, biz bulduk, artık bitirip oyunu kazanmak sizlere kalmış!

Fortnite

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Pokemon Go
Pokemon Go, Clash Royale’i arkasında bıraktı
%d blogcu bunu beğendi: