Fortnite

Fortnite oyununa Sezon 7 ile beraber Creative mod geliyor

Epic games kısa bir süre önce bir duyuruda bulundu, ve bu duyuruda Fortnite oyununa Sezon 7 ile birlikte Creative modunun geleceğini açıkladı. Yapımcıların yaptığı duyuruya göre oyunda yeni mod ile beraber bir çok içerik de ekleniyor, oyuncular 13 Aralık sabahı kendilerine ait bir ada satın alacaklar, ancak ne şekilde gerçek para birimi mi başka bir türlü ödeme yöntemi mi, o şu anlık meçhul demekte fayda var.

Oyuncular, alacakları adada, isterlerse yarış yapabilecekleri, isterlerse arkadaşları ile beraber kendi kuralları dahilinde savaş yapabilecekleri, eğer isterlerse de hayal güçlerinin sınırlarını zorlayacak şekilde, adanın her tarafını istedikleri şekilde düzenleyebilecekler.

Epic Games bu konuda, Fortnite oyununa gelen bu modun bir sonu olmadığını, istediğiniz şekilde dizayn edebileceğinizi, bir finali olmayacağını ancak mod üzerine çok aşırı yüklenilmemesi için, yaklaşık 1 hafta kadar, modun test aşamasında kalacağını ve her kişiye modu test etmek için zaman sınırlaması konulacağını bildirdiler.

 

Yaratıcı yönetmen Donald Mustard, bu konuda şunları söyledi; “Biz yapımcılar tarafından, geliştirmiş olduğumuz Fortnite oyununa getirilen bu modla beraber oyuncular istedikleri şekilde kendi adalarını düzenleyebileceklerdir, bu her birimizin bir emeğidir.” Diyerek, sözlerini sonlandırdı.

Epic Games‘in The Game Awards’da Fortnite için planladığı şeyin bu olup olmadığını merak ediyorsanız, Kıdemli PR Müdürü Nick Chester bu konuda şunları belirtiyor;

Her birimizin gördüğü gibi Epic games, Game Awards 2018’de oyunculara hitap etmek, ve bir yandan da yüksek ses getirmek için çok çabalıyor. Bize göre bu yaratıcı mod, Fortnite oyunu için güzel bir tepki uyandıracak. Belki ileride, daha güzel modlar, yapımcılar tarafından oyuna eklenebilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Google Play Store Black Friday indirimleri
%d blogcu bunu beğendi: