Sezon 7

Fortnite: Sezon 7 ne zaman başlıyor?

Epic Games henüz Fornite Sezon 7, yani yeni sezonun ne zaman başlayacağını doğrulamadı, ancak oyunun web sitesine göre 6. sezon 6 Aralık Perşembe gününe kadar devam ediyor. Fakat bu yeni sezonun başlayacağını göstermiyor. Örnek verecek olursak 6. sezon, sezon 5 bittikten 2 gün sonra başlamıştı.

Fortnite Sezon 7 geliyor!

Sezon 7′de bizleri nelerin beklediğine gelince, Epic Games her zamanki gibi bizlere ufak ufak ipuçları bıraksa da şuan sessizliğini korumaya devam ediyor. Şimdiye dek neredeyse bütün sezonlar bizlere gözle görülür büyük ipuçları bırakmışlardı. Sezon 6’da yaşanan küp olayları oyun severleri ilgi odağı haline gelmiş ve Fortnite’a büyük çapta oyuncu kitlesi kazandırmıştı. Fortnite oyuncu kitlesi olarak rekor üstüne kırmaya devam ediyor fakat sezon 7 için oyuncular daha gizemli olaylar beklediğini söyleyebiliriz. Umarım Epic Games bu konuda onları hayal kırıklığına uğratmaz.

Şuan oyuncular tarafından yorumlanan birkaç ipucu var.Bunlar ufak çaplı bulutların gelmesi ve adada sıcaklığın düşmesi gibi basit şeyler. Fakat bu ipuçları 7. Sezon‘un kış temasında olacağının bir göstergesi gibi duruyor. Gizemli bulutlar ve adaya yaklaşan gizemli buz dağı sanırım bize “Winter is coming” dedirtmeye başladı bile.

Fortnite‘ın bizzat kendisinin duyurduğu haberleri anında öğrenmek için bizleri veya diğer oyun haberleri sunduğumuz sitemizi takip edebilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
The Witcher
The Witcher RPG’nin ücretsiz sürümü bu yaz gelecek