Fortnite

Fortnite 8. Sezonu başladı

Last updated:

O da ne, bir volkan mı? Korsanlar, Ninjalar ve Buz kralının askerleri, savunun! Zira Fortnite’ın 8. Sezonu gümbür gümbür geliyor.

Fortnite 8. Sezon’da ücretsiz savaş bileti kazanmak ister misin?

Bir önceki haberimizde “Fortnite sezon 8 savaş bileti ücretsiz olacak” adı altında sizlere bu konuyla ilgili açıklamaları aktarmıştık. Ancak bilmeyenler ve öğrenmek isteyenler için tekrar bir hatırlatma yapalım, Sevgi paylaştıkça çoğalır etkinliğinde 13 Son şans görevi tamamlayan her oyuncu Savaş bileti sekmesinden 8. Sezon’un savaş biletini ücretsiz olarak alabilecek.

Kreatif mod yenilikleri!

Yeni bir tema, yeni bir harita, yeni atmosfer ve yeni dostluklar, ah pardon! Düşmanlıklar mı demeliydim? Fortnite Kreatif moduna özel yeni Tropik orman tapınağı içerisinde ister ölümcül tuzaklar kur, istersen de tapınağı eklemelerle renklendir. Ancak davetsiz misafirlerin olabileceğini unutma!

Dünyayı Kurtar! Ama önce bir süper kahraman belirle değil mi?

Fortnite

Yenilenen kahraman dizilimi ile kafana göre dizaynlarını gerçekleştir. Yakıştır, düzenle, giydir, renklendir… Kahramanını belirle ve yanına 4 ekip üyesi alarak oyunlar içerisinde yerini al!

Bir de eğer daha çok kahraman açmak istiyorsan, unutma! Fornite için 8 görev daha eklendi, her bir görevi tamamlayarak yeni bir kahramana erişim sağlayabilirsin.

Fortnite 8. Sezon içerik paketi

İçerik Paketi 8. Sezon tasarımlarıyla güncellenerek yeniden dizayn edildi, hayal gücünü konuşturmaya var mısın?

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın, bu konu hakkında tüm bilgilere Fortnite ana sayfası üzerinden ulaşmak mümkün!

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Valve Firewatch geliştiricilerini satın aldı