Fortnite

Fortnite için v10.10 olarak adlandırılan yama yayımlandı

Yeni yama ile Perakende Pazarı oyuna geri dönüyor.

Geliştiricileri Epic Games ve People Can Fly olan Fortnite için v10.10 yaması yayımlandı. Fortnite‘a Mayıs ayında Eğik Evler ile birlikte yıkılan Perakende Pazarı oyuna geri döndü fakat eskisi gibi değil. Bir Yırtık Bölgesi, Ayrıcalıklı AVM’yi yeniden Perakende Pazarı’na dönüştürdü ve fiyatlar acayip düştü. Bu indirimlerin bedeliyse, bölgede artan tehlike oldu. Yırtık Bölgesi’nde, kafayı indirimlerle bozmuş ölücü Zebaniler türedi. Tüm pazar kendilerine ait olsun istiyorlar.

Ek olarak oyuna “Kupa Koşusu SSM” adında bir mod eklendi. Bu mod ile Fortnite‘da tehlikeli tuzaklardan ve lav çukurlarından kaçmak için tüm hünerlerinizi sergileyerek kendinizi koruyabilir ve dünyanın en hızlı koridor koşucusu olabilirsiniz.

16 oyuncu, pisti tamamlamak için yarışıyor. 30 parayı toplayan ilk takım kazanır. İki takımın aynı miktarda para topladığı durumlarda, paraları daha hızlı toplamış olan takım kazanacak. Ayrıca Kreatif moduna M.E.K.A. karakteri geldi ve PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında ses yankısı etkinleştirildi. Eğik Eyalet’teki sandıkların içinden çıkan kaynak yığınları 1’den 3’e çıkartıldı.

Fortnite v10.10 yamasının tüm notlarını görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

:: Yeni yamada en çok sevdiğiniz güncellemeler nedir?

Daha Fazla İçerik
Destiny 2 Curse of Osiris için yeni bir fragman yayımlandı