Fortnite

Fortnite’a yeni eklenecek silah belli oldu

Epic games, yeni bir sızıntıya göre Fortnite‘a önceden eklenen piyade tüfeğinin destansı ve efsanevi olan farklı türlerini ekleyecek. 19 Şubat’ta yayımlanan  v7.40 içerik güncellemesi ile beraber Fortnite‘a eklenen piyade tüfeği, oyun topluluğu tarafından yeterince güçlü olmadığı için büyük ölçüde eleştirildi.

Fortnite için yeni bir piyade tüfeği geliştiriliyor!

Aşağıda ki fotoğrafa baktığınızda anlayacaksınız ki geliştirilen yeni tüfek, eskisine kıyasla daha modern ve gelişmiş halde, zira eskisinin aldığı tepkilere bir göz atacak olursak bu yeni piyade tüfeği eskisine göre Fortnite‘ın aldığı tepkileri biraz daha azaltabilir.

Stromshield One tarafından çevrim içi olarak yayınlanan, potansiyel olarak sızdırılmış bilgiler yarı otomatik silahın hem destansı hem de efsanevi türlerini gösteriyor. Ancak sızdırılan bu silahların ne zaman Fortnite‘a ekleneceği henüz belli olmuş değil.

Fortnite

 

Ancak sızıntılara göre bu yeni eklenecek olan Destansı piyade tüfeğinin hasarı 53, önceki eklenen piyade tüfeğinin ise hasarı 55. Zira bu verilere bakacak olursak tabi ki ister istemez bir öfkeye kapılıyoruz, yahu neden hasarı azaltılır ki? Demeyin! Çünkü bu yeni eklenecek olan Destansı Piyade Tüfeğinin yükleme hızı yani cephane değiştirme hızı eskisine nazaran biraz daha az. Bariz belli ki bu bizlere biraz da olsa avantaj olarak geri dönüş yapabilir!

Bunların yanı sıra silahların yeniden yükleme seslerinin de değiştiği açıklandı. Dediğimiz gibi şu anlık yeni silahın ne zaman ekleneceği hakkında kayda değer bir bilgi yok. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalmayı unutmayın!

 

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Final Fantasy XIV: Shadowbringers yeni fragman yayımlandı
Final Fantasy XIV: Shadowbringers için yeni bir fragman yayımlandı
%d blogcu bunu beğendi: