Forza Horizon 4

Forza Horizon 4’e yakında 2 adet yeni araba eklenecek

Geliştiricisi Turn 10 Studios ve Playground Games olan Forza Horizon 4‘e yakında Final Fantasy 15‘den bildiğimiz 2 adet yeni araba eklenecek. Final Fantasy 15‘in The Regalia aracı bir tür otomotiv virüsü gibi video oyunları arasında yayılıyor. Geçtiğimiz yıl Forza Horizon 3‘e eklenmişti. Ayrıca Final Fantasy 14‘e de geliyor ve şimdi Forza Horizon 4‘e eklenecek.

Forza Horizon 4’e yakında 2 adet yeni araba eklenecek

Elbette bu Type-F uçuş modeli olmayacak fakat normal Quartz Regalia ve Quartz Regalia Type-D ekleniyor. İki araba “Seri 6” güncellemesinde kazanılabilecek ve 21 Şubat gününden itibaren oyunda satışa sunulacak. Oyunu henüz bilmeyenler içinde birkaç bilgi verelim.

Forza Horizon 4, yukarıda da bahsettiğimiz gibi Turn 10 Studios ve Playground Games taraflarından geliştirildi ve hem tek hemde çok oyunculu yarış oyunu olarak piyasaya 2 Ekim 2018 tarihinde sürüldü. Forza Horizon 4‘ü henüz oynamadıysanız Xbox One ve PC platformları üzerinden oyunu deneyebilirsiniz, gerçekten size tavsiye edebileceğim bir oyundur. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Monster Hunter World ne zaman piyasaya sürülecek?