Forza Horizon 4

Forza Horizon 4, çıkış tarihinden bu yana yedi milyon oyuncuyu aştı

Last updated:

Sosyal medyada bu aralar  Forza Horizon 4 oyunu hakkında pek bir açıklama yapılmadı. Bugün erken saatlerde Forza Motorsport’un Twitter hesabı, Playground Games’i oyuncu bölümündeki bir dönüm noktasını vurduğu için kutladı.

Forza Horizon 4 için Fortune Island DLC’nin Aralık 2018’de piyasaya sürülmesinden bu yana aradan bir ay geçti ve resmi Forza Motorsport Twitter hesabının attığı Tweet‘e göre,  7 milyondan fazla oyuncu lansman sırasına girdi.

2 Ekim 2018 tarihinde oyunun çıkış yapmasından bu yana yarış başlığı kendisi için iyi bir performans gösterdi ve yalnızca bir hafta sonra oyun 2 milyon oyuncuyu aştı.

Forza Horizon 4 hakkında bir bilgiye sahip değilseniz oyun, İngiltere’nin zemine ayarlanmış bir açık dünya yarış başlığıdır. Oyuncular klasik araçlarda, süper araçlarda, hiper araçlarda yollarda,tarlalarda yarışabilir ve dünyadaki yarışlara katılabilir.

Ek olarak, Fortune Island içeriği, Playground Games‘in bir Forza Horizon serisi için yaptığı en büyük genişlemeyi işaret etti ve oyuncuları mümkün olan en zorlu arazilerden bazılarına sürmeye davet etti.

Forza Horizon 4,  Xbox One platformlarında oynamanıza ve daha sonra kaydettiğiniz ilerlemenizi bir PC‘de  oynamaya devam etmenize olanak tanıyan bir Xbox Play Anywhere faaliyetini oyunculara sunmaktadır.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
İntel
Intel Core i3-8130U özellikleri açıklandı!