Forza Motorsport 7 3 Ekim 2017, yani yarın bizlerle buluşuyor. Peki, yeni çıkacak olan Forza Motorsport serisinin yeni oyunu nasıl? Beklentilerimizi karşılayacak düzeyde mi?

Evet, 2017 Ekim 2017’de bizleri hangi oyunlar bekliyor? yazımızda da belirttiğimiz gibi 3 Ekim 2017 tarihinde Forza Motorsport 7 piyasaya sürülecek. Peki oyunu almadan önce “Oyun oynamaya değer mi? ” sorularına yanıt olarak incelememize göz atabilirsiniz.

Şuana kadar yapılmış en iyi video oyunu ve en iyi yarış simülasyonu Forza Motorsport 7 karşınızda! Turn 10 Studios karşımıza Forza 7’yi getiriyor.

İLGİLİ YAZI

Bizim yapmış olduğumuz inceleme dışında Dünya’nın ileri gelen medyaları da oyunu incelediler ve oyuna belli başlı puanlar verdiler. İşte o puanlar;

  • Windows Central – 100
  • SomosXbox – 98
  • Areajugones – 95
  • Cheat Code Central – 92
  • TrueGaming – 90
  • Attack of the Fanboy – 90
  • IGN Italia – 88
  • Xbox Achievements – 87
  • Everyeye.it – 85
Tüm bunlar haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Ekim ayı için “Ekim 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!” haberimize göz atabilirsiniz. Ayrıca Ekim ayında Xbox Game Pass’e de 7 oyun eklendi. Eklenen bu oyunları merak ediyorsanız “Ekim ayında Xbox Game Pass’e 7 oyun geliyor!” haberimize göz atmanızı öneriyoruz. Ayrıca RPG hayranları için de bir müjdemiz var. Skyrim’e hayatta kalma modu ekleneceği açıklandı. “The Elder Scrolls V: Skyrim hayatta kalma modu duyuruldu!” yazımızdan ilgili detayları öğrenebilirsiniz.
Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

mm

Abdullah KESKİN

2004 yılından bu yana oyunlarla ve teknolojiyle yakından ilgili olan Abdullah Keskin, 2011 yılından bu yana çeşitli projelerde yer almıştır. Şimdi ise oyun serüvenine Oyunpat'ta devam ediyor!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

HABER

Final Fantasy XV güncellemesi gecikecek

Square Enix'in bugün yaptığı basın açıklamasıyla Final Fantsy XV''nin çok oyunculu genişlemesinin küçük bir gecikme yaşayacağını duyurdu.

HABER

PlayStation 4 için Full Metal Panic duyuruldu

Fantasia Bunko Great Thanksgiving 2017'deki Tokyo Belle Salle Akihabara mekanında gerçekleşen bir sahne şovunda Bandai Namco, Full Metal Panic 'i duyurdu.

HABER

Destiny 2’nin yeni Nightfall Strike’ı yayımlanıyor

Güncelleme: Bungie, oyuncuların Exodus Crash ile yaşadığı sorunlar nedeniyle bu haftaki Nightfall Strike'ı değiştirdi.