Frontier Developments

Frontier Developments, yeni bir oyun üzerinde çalışıyor

Elite Dangerous ve RollerCoaster Tycoon gibi oyunların geliştiricisi Frontier Developments, 2019 yılı sonuna kadar, üzerinde çalıştıkları “unannounced IP” adına dayanan oyununun çıkışını gerçekleştireceklerini açıkladı. Firmanın yeni bir franchise üzerinde çalıştığı zaten biliniyordu, ancak yeni oyunlarının 2019 yılında çıkış yapması beklenen bir olay değildi.

Yeni çıkacak olan “unannounced IP” hakkında pek fazla, neredeyse hiç açıklama gerçekleştirilmedi, oyunun 2019 yılı içerisinde çıkışının onaylandığına bakacak olursak Frontier Developments, yakın zaman içerisinde oyun hakkında açıklamalar yapmaya başlayacak olabilir.

Frontier Developments yeni bir uzay oyunu mu geliştiriyor?

Birçok forumda ve oyun toplulukları arasında tartışmalar çıkaran bu iddiayı doğrulayacak herhangi bir kanıta halen ulaşmış değiliz. Elite Dangerous gibi bir uzay oyunu mu olur, yoksa RollerCoaster Tycoon gibi bir Tycoon oyunu mu, halen kesin bir bilgi yok. Ancak Frontier Developments firmasının açıkladığı üzere bu oyun 2019’un son çeyreğinde yayımlanacaksa zaten kısa süre içerisinde açıklamaları duymaya başlayacağız. Yeni çıkacak oyun hakkında daha fazla bilgiye Frontier Developments resmi sitesinden ulaşabilirsiniz, daha fazla oyun haberleri için beklemede kalın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Black Ops 4
Call of Duty: Black Ops 4 oyununa yeni bir güncelleme yayımlandı