Frostpunk

Frostpunk yılbaşını ücretsiz bir güncelleme ile kutluyor

Last updated:

Geliştiricisi 11 bit Studios olan ve Hayatta kalma oyunu olan Frostpunk oyununu açıkçası pek şenlikli olarak tanımlayamazdık. Fakat ücretsiz güncellemesi sayesinde bir Noel Carol, hayatta kalma oyununun yönetimini biraz değiştiriyor.

Frostpunk‘ın Dickens ile özdeşleşmesi sürpriz değil. Donmuş Sanayi şehri yani Viktorya dönemindeki Londra, fabrika ve yoksulluk ile dolu bir analogdur. Berbat çalışma koşullarının temaları ve işçi sınıfının kötü muamelesi, mücadele ettiğiniz cenneti çalıştırırken yapmanız gereken zor kararlarında ortaya çıkarmasını sağlıyor.

Güncelleme, hayatta kalanların büyük bir ortak yemeğe ev sahipliği yaparak ve hediyeler dağıtarak yeni nesil için Noel‘i koruyacağınızın umuduyla size yaklaşacağı sonsuz modda yeni bir arayış sunuyor.

Donutu dengeleyecek bir şey olmadan Frostpunk olmayacaktı elbette, bir parti sahibi olmanın ve moralden yararlanan güzel bir Noel ağacını ponpon etmek zorunda kalabilirsiniz. Kutlama ilk başta iyi bir şekilde azalabilir, ancak yiyeceklerin sonunu aldıklarını fark ettiklerinde herkes çok daha az parçalayıcı olacaktır.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın. Bu oyunu Steam üzerinden satın almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Ethereal çıkış tarihi açıklandı!
Ethereal oyununun çıkış tarihi açıklandı