Game Awards 2018

The Game Awards 2018: Nerede ve ne zaman izleyebilirim?

Last updated:

İşte yeni tarihler ve duyurular ile GOTY ödülünün kendisini izlemek için, The Game Awards 2018‘e hangi tarihte, saatte ve nerede izleyebileceğinizi öğrenmek için doğru yerdesiniz. Game Awards 2018, 6 Aralık 2018’de olacak.

Son yıllarda, Etkinlik (Geoff Keighley tarafından düzenlenen), oyunlardaki en önemli gelişmeler için ortaya çıktıkları, duyurular alan bir yerdi. Geçtiğimiz yıl PlayerUnknown Battlegrounds’u Erken erişim için duyduk ve Death Stranding’in bir başka garip fragmanı daha vardı.

Bu yıl, Avengers 4 üzerinde çalışan yönetmenlerin sergide de bulunacağı biliniyor. Gözlerimizi bir an içerisinde, beklenen bir devam film bölümünde bile görebiliriz. Ve CD Project Red, Cyberpunk 2077 hakkında bir şey duyurmayacağını açıklarken, Rage 2 için yeni bir fragman ve Anthem hakkında bazı haberler alacağız

Bunlardan herhangi biriyle ilgileniyorsanız veya GOTY ödülünü kimin aldığını görmek istiyorsanız, bilmeniz gereken yer:

  • Ne zaman:

Game Awards 2018 6 Aralık Perşembe günü

  • Saat:

8:30 ET / 17:30 PT’de yayınlanacak.

  • Nerede:

Yayın Los Angeles, Kaliforniya’da Microsoft Tiyatrosu’ndan olacak.

Birçok oyun etkinliği gibi, Game Awards 2018 birçok yayın platformunda görüntülenebilir. Ancak hangisinin en az gecikmeye sahip olacağını garanti edemeyiz. Aşağıda verdiğimiz linklerden yayına ulaşabilir ve hangisinin en az gecikmeye sahip olduğunu gününde kontrol edebilirsiniz.

Twitch

Youtube

Twitter

Facebook

Mixer

Ayrıca Steam, PlayStation ve Xbox’ta da Game Awards’ı izleyebilirsiniz. Etkinlik başladığında YouTube, gösterimi 4K’de yayınlayacak.

Daha Fazla İçerik
Nintendo Switch
Nintendo Switch, dünya genelinde 32,27 milyon adet satış gösterdi