Game Dev Tycoon akıllı telefonlar için duyuruldu

Game Dev Tycoon sonunda iOS ve Android mobil platformlarına gelecek. Ayrıca oyun, yeni konsol ve konuları ekleyen bir PC güncellemesi yayımlayacak.

Greenheart Games, 2013’ten itibaren oyun geliştiricisi simülasyon oyunu olan Game Dev Tycoon’un 28 Kasım’da iOS’a geleceklerini açıkladı. Daha sonra 2018 Ocak ayında oyunu Android’e getirmeyi planladıkları ve sonrasında PC platformları için yeni türler ekleyen güncelleme duyuruldu.

Game Dev Tycoon

Bu mobil uygulamalar Avusturyalı geliştirici Rarebyte’nin yardımıyla geliştirildi ve Greenheart Games, Game Dev Tycoon’un bu sürümlerinde uygulama içi satın alma veya reklam bulunmayacağına söz verdi. Mobil sürümlerin yeniden tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü olsa da, temel oyunda bulunan tüm içeriği ve daha sonra bazıları mobil uygulamalara gelecektir.

Mobil sürüm için oyunun ana hikayesi, bazı yeni konsollar ile konularla güncellendi. Dahili kayıt ve akış desteği olduğu gibi, oyunun geliştirici tarafından yüklenen korsan versiyonunu temel alan süper zor bir oyun modu da dahil edilmiştir. Bu geliştirmelerin tamamı, oyunun iOS sürümlerinin kullanıma sunulmasından kısa bir süre sonra ücretsiz içerik güncellemenin bir parçası olarak PC sürümüne gelecektir.

Game Dev Tycoon şu anda PC’de mevcut, 28 Kasım’da iOS’a gelecek ve Ocak 2018’de Android’e gelecek. Ayrıca oyunun mobil sürümünün fragmanı;

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Daha Fazla İçerik
Metal Gear Survive’ın dosya boyutu duyuruldu