Crackdown 3, çıkış yaptığında Xbox Game Pass'e eklenecek

Crackdown 3, Xbox Game Pass’e ekleniyor

Last updated:

Microsoft, bugün şaşırtıcı bir detayı açıkladı. 15 Şubat tarihinde çıkış yapacak olan Crackdown 3 için, çıkış yaptığı gün içerisinde Xbox Game Pass’e ekleneceği oyunculara duyuruldu. Zaten oyunun Xbox Game Pass‘e ekleneceği söylentileri yaygındı. Microsoft, bugün bu söylentileri onaylayacak açıklamalarda bulunarak, bizlerin aklındaki birçok soru işaretini gidermeye yardımcı oldu.

Crackdown 3 Multiplayer testine katıl!

Bunların yanı sıra firma tarafından, oyunun çıkışından 8 gün önce yani 7 Şubat tarihinde bir Crackdown 3 Multiplayer testi gerçekleştirileceğini açıkladı, eğer beklemek istemiyorsanız bu teste katılabilirsiniz!

 7 Şubat gününde saat 15:00‘da gerçekleştirilecek olan bu testin, oyun için bir alfa sürümü olmadığı, oyunun tam sürümünden bir parçaya erişebileceğimiz bir test olacağı açıklandı. Teste katılmak isteyenlerin Xbox One veya Windows 10 PC kullanıcısı olması gerekiyor. daha sonra ise Xbox Insider Hub uygulamasını indirip kayıt olarak, 7 Şubat tarihinde teste erişim yapabilirler. Bu açıklamalara bakarak şunu söyleyebiliriz. Xbox Game Pass aboneleri, abonelikleri sayesinde hem Xbox One platformu üzerinden hem de Windows Mağazası aracılığıyla PC platformu üzerinden, Crackdown 3 oynayabilecekler.

Şu anda akıllarda olan bir diğer soru, PC ve Xbox One kullanıcılarının oyunu çapraz platformlar üzerinden beraber oynayıp oynayamayacağı oldu. Oyunun duyurulmasından bu yana oyun içerisinde çok fazla değişiklik gerçekleştirildi, ancak böyle bir sistemin bulunabileceği hakkında bir açıklama yapılmadı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla İçerik
Mosh Pit Simulator erken erişim
Mosh Pit Simulator oyunu şu anda erken erişimde