Yeni çıkacak olan PvP modunun şerefine Ghost Recon Wildlands bu hafta sonu ücretsiz olarak oynanabilecek!

Geçtiğimiz haftalarda sizlere Ghost Recon: Wildlands‘ın PvP modunun çok yakın bir tarihte piyasaya sunulacağını belirtmiştik. Ubisoft bu mod ile ilgili 27 Eylül 2017‘de bir video yayımlamıştı.

Ghost Recon: Wildlands için ücretsiz PvP modu çok yakında geliyor!

İLGİLİ YAZI

Taktik üzerine kurulu olan Ghost Recon: Wildlands, bu Perşembe’den Pazar gününe kadar ücretsiz oynanabilecek. Oyuna yarın eklenecek PvP modunu da ücretsiz olarak oynama fırsatı bulacaksınız. Ubisoft’un 10 Ekim 2017 tarihinde piyasaya süreceğini belirttiği mod hakkında bilgisi olmayanlar hemen yukarıdaki haberimize göz atabilirler.

Ghost Recon Wildlands

 

4 gün boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek oyunu beğenen kişiler oyunu %50 indirimle alma fırsatı da bulacaklar. Yani bu da demek oluyor ki oyun yaklaşık olarak 30 dolar gibi bir fiyata düşecek. Ekstra olarak ücretsiz denemede geldiğiniz aşamaların hepsi oyunu satın aldığınızda duracak. Yani oyunu boşuna oynanamış olacaksınız.

Bu ücretsiz hafta sonu etkinliği Steam‘de geçerli olacağı pek düşünülmüyor. Oyunu ücretsiz oynamak için Ubisoft hesabınızın olması gerekiyor. Eğer bir Ubisoft hesabınız yoksa, hemen buraya tıklayarak Ubisoft’a kaydolabilir ve Ubisoft’un uPlay uygulamasını bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Tüm bunlar haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Ekim ayı için “Ekim 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!” haberimize göz atabilirsiniz. Ayrıca Ekim ayında Xbox Game Pass’e de 7 oyun eklendi. Eklenen bu oyunları merak ediyorsanız “Ekim ayında Xbox Game Pass’e 7 oyun geliyor!” haberimize göz atmanızı öneriyoruz. Ayrıca RPG hayranları için de bir müjdemiz var. Skyrim’e hayatta kalma modu ekleneceği açıklandı. “The Elder Scrolls V: Skyrim hayatta kalma modu duyuruldu!” yazımızdan ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

mm

Abdullah KESKİN

2004 yılından bu yana oyunlarla ve teknolojiyle yakından ilgili olan Abdullah Keskin, 2011 yılından bu yana çeşitli projelerde yer almıştır. Şimdi ise oyun serüvenine Oyunpat'ta devam ediyor!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

HABER

Final Fantasy XV güncellemesi gecikecek

Square Enix'in bugün yaptığı basın açıklamasıyla Final Fantsy XV''nin çok oyunculu genişlemesinin küçük bir gecikme yaşayacağını duyurdu.

HABER

PlayStation 4 için Full Metal Panic duyuruldu

Fantasia Bunko Great Thanksgiving 2017'deki Tokyo Belle Salle Akihabara mekanında gerçekleşen bir sahne şovunda Bandai Namco, Full Metal Panic 'i duyurdu.

HABER

Destiny 2’nin yeni Nightfall Strike’ı yayımlanıyor

Güncelleme: Bungie, oyuncuların Exodus Crash ile yaşadığı sorunlar nedeniyle bu haftaki Nightfall Strike'ı değiştirdi.