Ghost Recon Wildlands güncellemesi gelecek hafta geliyor

Ubisoft, bir sonraki Özel Operasyonun, Ghost Recon Wildlands‘a 27 Şubat’ta geleceğini duyurdu. Özel Operasyon 4, yeni PvP ve PvE içeriğinin yanı sıra Ghost Recon Wildlands topluluğunun talep ettiği bazı özellikleri de beraberinde getirecek.

Ghost Recon Wildlands Özel Operasyon güncellemesi gelecek hafta geliyor

Özel Operasyon 4’e yepyeni bir PvE modu eklendi ancak Ubisoft bunun için pek bir detay vermedi. Bir blog yazısında, oyunun geliştiricilerinden biri, modu ilk kez tamamlamanın yeni bir kıyafeti açacağını ve daha fazla bilginin “yakında” paylaşılacağını söyledi. PvP tarafında, Ghost War’a Özel Operasyon 4’te yeni bir sınıf ve ek olarak 2 yeni harita eklenecek. Yeni Ghost War sınıfı, 6 Mart’ta herkes için kullanılıma açılacak. Ancak Year 2 Pass sahipleri yeni sınıfı 1 hafta önceden kullanmaya başlayabilecek.

Ghost Recon Wildlands Özel Operasyon güncellemesi gelecek hafta geliyor
Ghost Recon Wildlands Özel Operasyon güncellemesi gelecek hafta geliyor

Topluluk tarafından istenen bazı özellikler sonunda Özel Operasyon 4’te oyuna eklenecek. Artık solo savaşlarda günün saatini değiştirebileceksiniz. Hem Savaş hem de Prestij sandıkları güncellendi. Prestij sandıkları ayrıca nadir bulunan eşyaları daha sık düşürecek. Yeni bir tarayıcı, seçtiğiniz kriterlere göre özel eşleşmelere bakmanıza izin verecek ve daha birçok topluluk tarafından istenen özellik oyuna eklenecek.

Ubisoft tarafından geliştirilen Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, bir açık dünya, aksiyon ve shooter oyunudur. PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows olmak üzere 3 ayrı platform için oynanılabilir bir oyundur. 7 Mart 2017 tarihinde piyasaya sürüldü ve AnvilNext 2.0 oyun motoruyla geliştirildi…

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın. Oyunun resmi sitesine gitmek içinse buraya tıklayın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Call of Duty: Black Ops 4
Call of Duty: Black Ops 4 oyununa Double XP etkinliği geliyor