Girls UND Panzer Dream Tank Match için yeni bir video yayımlandı

Last updated:

Bandai Namco,PS4 için Girls UND Panzer Dream Tank Match fragmanın yanı sıra çok oyunculu modu sergiledi.

Bugün, Bandai Namco Entertainment yaklaşmakta olan PlayStation 4 özel tank savaş oyunu Girls UND Panzer Dream Tank Match için yepyeni bir fragman yayınladı.

[nlog_text_box layout=”horizontal”]

Frontier Developments sonunda PS4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek olan Jurassic World Evolution’un ilk videosunu yayımladı.

[nlog_button text=”İLGİLİ YAZI” url=”https://oyunpat.com/jurassic-world-evolution-ilk-kez-gosterildi/” fill=”true” color=”#141414″]

[/nlog_text_box]

Yayımlanan bu fragman, tank hareketinin büyük kısmını sergiliyor ve ayrıca Anime dizisinin açılışını ve 2015 filmi Girls und Panzer filminin tema şarkısını seslendiren Osaka‘da bulunan şarkıcı Choucho’nun “Bir ve Tek” şarkısı seslendiriliyor. Fragmanın üstünde, çok oyunculu moddan bir kesit görünüyor. Oyunun otuzdan fazla tank modeli içerdiğini biliyoruz. Daha fazlasını görmek isterseniz, aşağı da bulunan fragmanları inceleyebilirsiniz.

Oyun, İngilizce altyazılı Asya versiyonu ile yalnızca Japonya ve Asya’da PlayStation 4 için bu kış yayınlanacak. Şimdilik Batı için herhangi bir piyasaya sürülme söz konusu değil.

Tüm bunlar haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Ekim ayı için “Ekim 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!” haberimize göz atabilirsiniz. Ayrıca Ekim ayında Xbox Game Pass’e de 7 oyun eklendi. Eklenen bu oyunları merak ediyorsanız “Ekim ayında Xbox Game Pass’e 7 oyun geliyor!” haberimize göz atmanızı öneriyoruz. Ayrıca RPG hayranları için de bir müjdemiz var. Skyrim’e hayatta kalma modu ekleneceği açıklandı. “The Elder Scrolls V: Skyrim hayatta kalma modu duyuruldu!” yazımızdan ilgili detayları öğrenebilirsiniz.
Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Hearts of Iron 4
Hearts of Iron 4: Man the Guns için çıkış tarihi belli oldu