God of War için efsane bir oynanış videosu yayımlandı

Last updated:

Sony Santa Monica’nın God of War oyunu, Kratos ve oğlu Atreus arasında daha fazla etkileşim olan yepyeni bir fragman yayımlandı!

Sony Interactive Entertainment‘ın Paris Oyun Haftası basın toplantısında, SCE Santa Monica Studios, PlayStation 4 için özel olarak piyasaya sürülecek olan yeni “God of War” oyununu sergiledi.

Kratos ile oğlu Atreus arasında daha fazla etkileşim görüyoruz. Atreus ile Kratos oyun anlarında biraz daha birbirlerine ısınmış gibi duruyor. Yayımlanan bu oynanış videosu sadece birkaç dakika, ama kesinlikle muhteşem görünüyor ve hemen aşağıdan yayımlanan yeni vidoenun tadını çıkarabilirsiniz.

Son olarak, önemli değil, E3 2017‘deki videosuna ve  muhteşem 4K ekran görüntüleri galerisine bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Üzülerek belirtiyoruz ki, oyunun çıkış tarihi hakkında herhangi bir şey belirtilmedi. Oyunun sadece “2018 yılında” çıkacağı biliniyor. Her neyse, işte yayımlanan o oynanış videosu:

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Daha Fazla İçerik
Assassin’s Creed’in tüm oyunları indirimde!