God of War için yeni görüntüler yayımlandı!

Last updated:

Önceki günlerde God of War için yayınlanan senaryo videosunu izlemiştik ve bu video sayesinde oyunun ne zaman çıkacağını da öğrenmiştik. Ayrıca PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro kullanıcıları ile 20 Nisan 2018 tarihinde buluşacaklarını da bilmekteyiz.

Yayınlanan senaryo videosunun ardından birkaç gün sonra, geliştirici ekipte görev yapmakta olan Grassetti, Twitter hesabı üzerinden proje ile ilgili yeni görseller paylaştı. Aslında bakılırsa, yayınlanan video ile paylaşılan görseller arasında pekte bir fark yok diyebiliriz.

God of War’dan yeni görüntüler

Yukarıda bahsettiğim senaryo videosunu isterseniz Türkçe altyazılı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Türkçe dil desteği olacak

PlayStation çok beklediğimiz haberi verdi. PlayStation Türkiye Youtube hesabı ve diğer sosyal medya hesaplarından God of War‘ın Türkçe altyazı ile paylaşması oyuncuları heyecanlandırdı. Daha önceden God of War serisinde Türkçe dil olması için başvuru yapmışlardı. Bir müjdeli haber de bizden duyun; yüksek ihtimal bu oyun Türkçe dil desteği sağlayacak!

Yayımlanan görseller

God of War God of War God of War

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın. Bu oyun ile ilgili detaylıca bilgiye sahip olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Age of Empires Definitive Edition’un çıkış tarihi belirlendi