Yeni God of War için yepyeni bir fragman yayınlandı!

Last updated:

Sony Santa Monica, Kratos’un PS4 için God of War’da karşı karşıya kalacağı oldukça korkunç Ölümsüz yaratıklardan biri olan Revenant’ı tanıttı.

Sony ve SIE Santa Monica Studio PS4 için gelecek yeni God Of War için yepyeni bir fragman yayınladı.

Tanıtım videosunda, sihirli güçleri kullanabilecek başka bir tür ölümsüz gibi görünen korkunç Reverant’tan birisini daha gösteriyor. Ancak üzülerek belirtiyoruz ki oyunun içeriğine dair herhangi bir kesit gösterilmiyor. Hemen aşağıdan yayınlanan videoya göz atabilirsiniz.

God of War için yeni video!

God of War, 2018 yılının başında yalnızca PS4 için piyasaya sürülecek.
Tüm bunlar haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Ekim ayı için “Ekim 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!” haberimize göz atabilirsiniz. Ayrıca Ekim ayında Xbox Game Pass’e de 7 oyun eklendi. Eklenen bu oyunları merak ediyorsanız “Ekim ayında Xbox Game Pass’e 7 oyun geliyor!” haberimize göz atmanızı öneriyoruz. Ayrıca RPG hayranları için de bir müjdemiz var. Skyrim’e hayatta kalma modu ekleneceği açıklandı. “The Elder Scrolls V: Skyrim hayatta kalma modu duyuruldu!” yazımızdan ilgili detayları öğrenebilirsiniz.
Son olarak Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Fable Fortune bu hafta erken erişimden çıkıyor