Snowball Storm

Google’ın Battle Royale oyunu: Snowball Storm!

PlayerUnknown’s Battlegrounds bugün resmi olarak Erken Erişim dönemini geride bıraktı ve oyun tam olarak yayımlandı. Bununla birlikte Google‘ın kendi tatil temalı bir Battle Royale oyunu yayımlandı. Bugün Google’ın Santa Tracker sitesinde yepyeni bir Battle Royale oyunu olan Snowball Storm yayımlandı.

Google’ın kendi tatil temalı Battle Royale oyununu denediniz mi?

Diğer birçok Battle Royale oyunlarına benzer şekilde, Snowball Storm, oyuncular büyük bir buzdağı üzerine paraşütle başlar. Bununla birlikte, iki tema, PUBG’den biraz daha ölümcül olduğu anlamına geliyor. Karaya çıktığınızda, etrafınızdaki insanları öldürmek için kartoplarınızı kullanmalısınız. Oyunculara tek bir kartopu isabet ettirdiğinizde ise puan hanenize bir puan eklenir.

Mavi daire buzdağının ergime kenarları ile değiştirilir, bu da kaçınılmaz olarak küresel ısınmanın tehlikeleriyle ilgili bir açıklama getirirken, tedarik sandıklarının yerine hediye gelmesiyle de size kısa süreli bir yetenek gelir. Belki de en cesur PUBG taklitçisi değil, ama kesinlikle şimdiye kadar gördüğüm en şirin Battle Royale türündeki oyun.

Oyunu yaklaşık olarak 15 dakikadır hiç sıkılmadan oynadım ve gerçekten oldukça eğlenceli bir oyun olmuş. Eee Google yapar da kötü mü olur canım?

Daha Fazla İçerik
Fortnite
Fortnite oyununun v7.10 güncellemesi yayımlandı